מתנות לימי הולדת לגן – כל הסיבות לרכוש

מתנות לימי הולדת לגן

לקנות מתנות לימי הולדת לגן זו לא משימה פשוטה אך היא חשובה ביותר, כי אין ספק שילדי הגן מצפים לקבל מתנה ביום ההולדת. לכן, אם אתן משמשות כגננות בגן ילדים מסוים ואתן תוהות מה כדאי יהיה לקנות לילדים, בהחלט אפשר להבין את הדילמה שלכן, כי מאיפה בכלל ניתן להתחיל את הסינון? יש כל כך הרבה אפשרויות כך שברור מדוע לא יהיה לנו פשוט לבחור את המתנה המושלמת, מה שאומר שכדאי להתחיל לחפש כבר עכשיו אחר מספר אפשרויות שונות. כדאי לחשוב האם אתן מעדיפות לקנות מתנה שתהיה שימושית, יפה או אולי פריט קטן של עיצוב? האם אתן רוצות שהבנים והבנות יקבלו את אותו הדבר? אין ספק שקניה של מתנות לימי הולדת לגן אפשר גם להעביר לא מעט מסרים לילדים ולכן גם מבחינה חינוכית שווה לחשוב על הדברים ולראות במה בדיוק אתן בוחרות. אין ספק שלילדי הגן שלכן מגיע לקבל את הטוב ביותר ולכן כדאי שתחשבו על הדברים ותשקיעו בכך לא מעט תשומת לב.

החליטו מראש כמה תשלמו על כל מתנה

אין ספק שאחד מהדברים החשובים ביותר בכל מה שקשור לנושא של מתנות לימי הולדת לגן, זו השאלה כמה צריכה לעלות לכן כל מתנה. אסור לשכוח שבסופו של דבר יהיה עליכן לקנות לכל ילד בגן את אותו המתנה, מה שאומר שאם יש 40 ילדים יהיו גם 40 מתנות וזו כבר עלולה להיות הוצאה כלכלית לא קטנה. לכן, אם יהיה לכן ברור מראש כמה אתן מוכנות להוציא לאורך השנה על הנושא הזה, יהיה לכן גם הרבה יותר קל לבחור את המתנה המושלמת. אין ספק שכל גננת הייתה רוצה להשקיע כמה שיותר בילדים שמגיעים לגן שלה, אך מצד שני, זה ברור שאף גננת לא הייתה רוצה להיכנס בשל כך לחובות. לכן חשוב להחליט על סכום שממנו לא חורגים כי זה גם מסייע בבחירת המתנה הנכונה ובניפוי בין כל כך הרבה אפשרויות.

כל הסיבות לקנות מתנות לימי הולדת לגן באינטרנט

עכשיו אתן בוודאי תוהות איפה הכי כדאי יהיה לקנות את המתנות לימי הולדת של הילדים בגן ואין ספק שהאינטרנט זו בחירה טובה. ראשית, כל מה שתיקנו אונליין יהיה כמעט תמיד יותר זול מאשר בחנויות פיזיות רגילות. שנית, כשקונים מתנות קטנות באינטרנט לא צריך בכלל לצאת מהבית. זה אומר שכל המתנות יגיעו ישירות לגן או לכתובת אחרת שתכניסו בעת הרכישה ולא יהיה עליכן להתעסק בכך יותר מידי. לא תצטרכו לנסוע לחנות, לסחוב את המתנות או לעטוף אותן כי הכול מגיע כבר מוכן. לקנות באינטרנט זו חווית קניה נפלאה גם בגלל האפשרות שלכן לבחור באיזו שעה של היממה תרצו לבצע את הרכישה, אז למה לא?

סגירת תפריט

  לקוחות יקרים!

  אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

  שם מלא*

  טלפון סלולרי ליצירת קשר*

  אי-מייל*

  שם הגן/חברה, ישוב

  כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון נייד של מקבל המשלוח

  מועד אחרון להספקה

  שם המוצר להזמנה*
  (אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

  כמות המוצרים*

  צבע המוצר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  העיצוב הנבחר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  כיתוב (הקדשה)
  במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

  רשימת שמות הילדים
  (רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
  במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
  אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

  הערות נוספות

  לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

  במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
  כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
  בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

  לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

  במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
  כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com