שאלות נפוצות

 • תוך כמה זמן ההזמנה שלי תהיה מוכנה?
  • זמן הביצוע לרוב המוצרים לא כולל משלוח (עם איסוף עצמי) 5 עד 9 ימים עסקים. זמן אספקה כולל משלוח 8 עד 14 ימי עסקים. מינוי ימי הביצוע מתחיל מיום קבלת כל החומר לביצוע.  בחודשים מאי-יולי זמן הביצוע יכול להתארך בגלל עומס רב בהזמנות. חשוב לוודא זמני האספקה עם נציג בזמן ביצוע ההזמנה.

 • מה האופציות למשלוח?
  • אנו עושים משלוחים לכל חלקי הארץ.

   יש 2 אפשרויות למשלוח

   1. משלוח עד הבית – 50 שח לחבילה (קרטון אחד). ברוב המקרים כל המוצרים נכנסים בקרטון אחד. משלוח של מוצרים גדולים (כגון כיסא, שרפרף ועוד) יכול לכלול כמה קרטונים. נוכל להגיד לכם עלות המשלוח בעת ביצוע ההזמנה.
   2. משלוח ליותר מ-300 נקודות איסוף ברחבי הארץ. מחיר 25 שח לחבילה. הגבלות גודל של החבילה 30*30*30 ס”מ ומשקל עד 3 ק”ג. מתאים למוצרים קטנים וקלים במשקל.

 • האם אפשר לעשות איסוף עצמי?
  • כן אפשר לעשות איסוף עצמי ממשרדינו בכתובת המסגר 1 א.ת. רעננה

   האיסוף בתיאום מראש בלבד בטלפון 0506885075

 • איך אפשר לשלם עבור המוצרים?
  • קיים מגוון של אופציות לתשלום

   • אשראי
   • העברה בנקאית
   • ביט
   • פייבוקס
   • פיי

   תוכלו לקבל פרטים לביצוע העברה בעת הזמנת המוצרים.

 • האם יש הנחה להזמנה כמותית?
  • המחירים שצוינו באתר – הם מחירים להזמנה כמותית (10 מוצרים ומעלה). לפעמים ניתן לקבל הנחות. תמיד מומלץ לפנות אלינו דרך טופס בקשה להצעת מחיר שנמצא בעמוד של כל מוצר.

 • איך אפשר לשלוח שמות הילדים להדפסה על מוצרים?
  • ניתן לשלוח שמות הילדים בוואטסאפ או במייל. יש לשלוח שמות רק לאחר ביצוע הזמנה מול נציגנו.

   דברים שחשוב לדעת לפני שליחת רשימת השמות:

   1. רשימת השמות צריכה להיות בפורמט פתוח להעתקה (וורד, אקסל או פשוט רשימת שמות בהודעת וואטסאפ). לא מתקבל צילום מסך או צילום של נייר עם רשימת השמות.
   2. חשוב!!! יש לאשר את רשימת השמות עם כל הגורמים לפני שליחתה אלינו (כולל ההורים) – יש מקרים שרק אחרי קבלת המתנה מסתבר שהשם שנשלח ברשימה היה עם טעות כתיב (כמו נועם או נעם). נא תעשו בדיקה מקדימה כדי להימנע ממצבים לא נעימים.
   3. במידה ואתם מזמינים מוצרים בצבע או עיצוב שונה לבנים/בנות צריך לשלוח שמות בשתי רשימת נפרדות בנים/בנות (לא מספיק סימון של מין ברשימה הכללית)
   4. יש לשלוח רשימת השמות בדיוק בצורה שאתם רוצים שזה יהיה מודפס על המוצרים. השמות יודפסו על המוצרים בדיוק כפי שנרשמו ברשימה שהתקבלה.

 • איך אפשר לשלוח תמונות להדפסה על המוצרים?
  • ניתן לשלוח תמונות בוואטסאפ או במייל.

   דברים שחשוב לדעת לפני שליחת התמונות:

   1. במידה ואתם מזמינים מוצרים בצבע או עיצוב שונה לבנים/בנות יש לשלוח בנפרד תמונות של בנים/בנות
   2. יש לבדוק איכות תמונות לפני מסירה לביצוע. אחריות על מסירת חומר איכותי הוא על הלקוח ולא על המבצע. (ראו תשובה על שאלה “איך לדעת האם תמונות מספיק איכותיות להדפסה על המוצר?”)
   3. יש לבדוק כל התמונות לפני השליחה לביצוע ולאשר את הקבצים מול כל הגורמים הרלוונטיים. לא ניתן להחליף תמונות אחרי מסירתן לביצוע.
   4. יש לשלוח כל התמונות יחד. נא לא לשלוח חומר חלקי. אנו מתחילים בביצוע הזמנה רק אחרי קבלת כל החומר במלואו.
   5. במידה ואתם שולחים תמונות במייל נא לשלוח כל התמונות במייל אחד (או שני מיילים בנים/בנות) ולא לחלק את התמונות להרבה מיילים בגלל שכל התמונות לא נכנסות למייל אחד. בשם כך אנו ממליצים לשלוח קבצים דרך האתר ג’מבומייל או אתרים אחרים מסוג זה. 

   https://www.jumbomail.me/he/

   6.  במידה ואתם שולחים תמונות למוצרים הדורשים גם תמונה וגם שם הילד (כמו תמונת מחזור לדוגמא) יש לשמור כל תמונה בשם הילד (השם צריך להיות רשום בדיוק בצורה שהוא צריך להופיע על המוצר). תמונות שמורות בשמות הילדים יש לשלוח רק דרך מייל משום שוואטסאפ לא שומרת על שמות הקבצים.

    

 • איך אפשר לבצע הזמנה?
  • מספיק שתפנו אלינו בוואטסאפ או בטלפון עם בקשה לבצע הזמנה (יש לציין שם המוצר וכמות).

   בנוסף בעמוד של כל מוצר באתר יש כפתור “הזמנה בקליק”. ניתן לפנות אלינו גם דרך הכפתור הזה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

 • איך אפשר לבדוק איכות התמונות?
  • תפתחו את התמונה במסך טלפון או מחשב. 

   בטלפון: תגדילו את פני הילד כך שהעיניים יתפסו את כל המסך. במידה שהתמונה הופכת להיות מפוקסלת (מטושטשת) סביר להניח שכך יהיה גם בהדפסה.

   במחשב: תגדילו את פני הילד לגודל שיהיה מודפס במוצר המוגמר. במידה שהתמונה הופכת להיות מפוקסלת (מטושטשת) סביר להניח שכך יהיה גם בהדפסה.

 • איך לצלם ילדים להדפסה על מוצרים?
  • לתוצאה הכי טובה מומלץ לשמור על כמה כללים בצילום ילדים. לא כל תמונה (אפילו מאוד יפה) יכולה להתאים למוצר שבחרתם.

   מדוע? כי ברוב המוצרים אנו לא מדפיסים תמונה כפי שהיא, אלא מכניסים את התמונה במסגרות שונות בתוך גרפיקה. גם הגודל של ההדפסה משתנה ממוצר למוצר. אם אנו רוצים שהתמונה תשתלב טוב בכל עיצוב שנבחר ותתאים לכל מוצר מומלץ להקפיד על מספר עקרונות:

   1. דבר ראשון וחשוב ביותר – תצלמו את הילדים מגובה המותניים ועד מעל הראש, כך שיישאר מרווח משני הצדדים ומעל הראש. חשוב לבדוק שהאוזניים, הראש והכתפיים של הילד לא נחתכו. אל תנסו לצלם תמונת פספורט. אנו נחתוך את התמונה אחר כך לפי המוצר והעיצוב שבחרתם. אך אם התמונה תהיה קטנה מדי, לא נוכל ליצור את המרווח שצריך.אז הטיפ הראשון – תתרחקו מהילד (או פיזית או בעזרת הזום בעדשה).
   2. לפני הצילום תבדקו את ההגדרות של המצלמה שלכם. מומלץ לצלם ברזולוציה הטובה ביותר (הגדרות מצלמה של לפחות 1200*1900)
   3. אם אתם לא משתמשים בתאורה נוספת לצילום מומלץ לצלם בחוץ. במקום מואר, אבל מוצל, כך שלא תהיה שמש ישירה על הפנים של הילד.
   4. אנו לא ממליצים לצלם ילדים בתנוחות מיוחדות עם ראש שוכב על שולחן, ידיים תומכות בראש וכו’). התמונה יכולה להיות מקסימה, אבל כשתנסו להכניס אותה למסגרת של עיצוב מסוים, זה עלול להיראות לא טוב.
   5. לפני הצילום תבדקו שהפנים של הילדים נקיות והבגדים נראים טוב. לא נעים לקבל תמונה עם נזלת או לכלוך סביב הפה.
   6. בזמן הצילום תרדו לגובה העיניים של הילד. ישיבה על כיסא של ילדים נותנת את הגובה הנדרש.
   7. במהלך הצילום תצרו קשר חיובי עם הילד ותשתדלו להצחיק אותו. כך שהוא ייתן לכם את החיוך הטבעי שלו ולא מאולץ “לפי הזמנה”. רוב הילדים בגילאי גן לא יודעים לחייך “בהזמנה”. היכולת הזאת מתפתחת אצלם מאוחר יותר.
   8. אחרי הצילום תבחרו תמונה אחת של כל ילד. בבקשה לא לשלוח לנו מגוון תמונות של אותו ילד לבחירה. רק תמונה אחת.
   9. תשנו שם של כל תמונה (קובץ) לשם זהה לשם הילד. (מומלץ בכל מקרה, אבל חובה במקרה ששמות הילדים מופיעים במוצרים שאתם מזמינים).
   10. ניתן לשלוח תמונות בוואטסאפ למוצרים עם הדפסה לא גדולה יחסית. להדפסות לא גדולות רזולוציה של וואטסאפ מספיקה בדרך כלל (כמובן בתנאי שהתמונה שנשלחה בוואטסאפ הייתה ברזולוציה טובה). שימו לב: וואטסאפ לא שומרת על שמות הקבצים ששלחתם. כך אם חשוב למסור לנו גם שם הילד יחד עם התמונה, לא ניתן לעשות שליחה דרך וואטסאפ. רק במייל.
   11. במקרה של שליחת קבצים במייל אנו מבקשים לא לשלוח הרבה מיילים עם 2-3 תמונות בכל אחד. זה גורם לבלבולים – גם אתם יכולים לפספס תמונה, וגם אנחנו יכולים לפספס איזה מייל. היום יש פתרונות לשליחת מיילים עם קבצים גדולים. יש אתרים כמו  JUMBOMAIL  שמאפשר לשלוח קבצים כבדים במייל אחד ובחינם.
   12. במקרה שאתם מזמינים לבנים ובנות מוצרים בצבע או עיצוב שונה, יש לשלוח תמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות.
   13. נא לבדוק כל התמונות לפני השליחה ולא להחליף קבצים אחרי שנשלחו.

   אנו מטביעים את התמונות כפי שהן ולא יכולים לבצע שום שינויים בתמונה. בבקשה הקפידו על תמונה יפה וראויה מבחינתכם.
   אחרי שליחת הקבצים תוודאו שהקבצים התקבלו.

סגירת תפריט

  לקוחות יקרים!

  אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

  שם מלא*

  טלפון סלולרי ליצירת קשר*

  אי-מייל*

  שם הגן/חברה, ישוב

  כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון נייד של מקבל המשלוח

  מועד אחרון להספקה

  שם המוצר להזמנה*
  (אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

  כמות המוצרים*

  צבע המוצר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  העיצוב הנבחר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  כיתוב (הקדשה)
  במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

  רשימת שמות הילדים
  (רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
  במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
  אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

  הערות נוספות

  לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

  במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
  כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
  בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

  לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

  במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
  כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com