מתנות לגני ילדים בעידן האינטרנט

מתנות לגני ילדים

פעם היה נהוג לתת לילדים המסיימים גן, תמונת מחזור, נשיקה מהגננת ולא לכולם אפילו הייתה מצלמה לתעד את זה.

היום בעידן האינטרנט , המידע והלמינציה יש לומר, הופך את כל הנושא של מתנות לילדים למשהו מאוד אישי ומשמח. ברוב המתנות אגב תמונה של הילד הבוגר שזה עתה עלה כיתה, והנוכחות שלו על ספל, חולצה או בתור דמות במשחק לוטו בהחלט גורמת לו להתרגש. כי ממתי חשב הקטן הזה שהדמות שלו תהיה על כל מיני מוצרים ממש כמו פאוור ריינג’רס או אלזה, זה חלום מהסרטים שמתגשם.

למה מתנות עם דמויות הילדים?

אנחנו חיים בעידן של מדיה טלוויזיונית וילדים מזדהים על דמויות מסדרות וסרטים בטלוויזיה או במשחקי המחשב שלהם. הזדהות של ילדים היא בדרך כלל עם גיבורי סרט או ספר או גיבורי על, שלידם מרגישים הילדים בטוחים וגם חולמים להיות כמוהם.

“הקטנות” של הילדים גורמת להם לחפש את הביטחון בגיבורים של הסרטים שהם רואים, לרצות להיות לידם, לישון על סדין שדמותם מודפסת עליהם וללגום פטל מספר של מיכאל אנג’לו צב הנינג’ה, זהו עולם של הילדים. הוא מלא בדמויות, בפרטים קטנים, פיצ’יפקס שמרכיבים את עולמם התם והיפה.

את המוצרים והאביזרים הנושאים את תמונת הדמויות האהובות עליהם, הם מאוד אוהבים וגם דורשים מההורים שלהם שיקנו להם אותם. הם רוצים כל מה שקשור אליהם והיצרנים כמובן יודעים את זה. כך נוצר עולם מוצרים שלם לברבי, לקן ולעוד דמויות מיתולוגיות וכל שנה יש גם דמויות חדשות אתם מזדהים הילדים ואשר מרכיבות חלק חשוב בהקשר של מתנות לגני ילדים.

מה מרגיש ילד שישן על תמונה שלו…?

במאגר של מתנות לגני ילדים, יש למשל תיק עם תמונה של הילד, ספל, סינר, מזוודת מתכת, מנורת לילה ועוד. לא רק ילדים אוהבים להתנוסס על כל מיני מתנות, גם ההורים שלהם מאושרים לראות את הילדים שלהם מככבים על כל מיני מתנות חביבות.

הבחירה במתנות לגני ילדים, הנושאות את דמות הילד היא בחירה מנצחת משום שכל ילד שמח לקבל את עצמו על ציפת כרית שינה וגם לישון עליה.

יש גם איזה שהיא פסיכולוגיה מחזקת ביטחון עצמי שתומכת במתן מתנות לגבי ילדים עם תמונה שלהם. נקודת ההנחה היא שילדים חושבים שרק לדמויות הנערצות עליהם יש בובות בדמות שלהם, תיקים ועוד, כאשר יוצרים מוצר הנושא את דמותו של הילד שהוא לא גיבור על, הוא בהחלט יכול לחשב שהוא גיבור על רק בגלל שגם לו וגם לגיבור ההוא יש ציפת שינה. מי אמר לילה טוב ולא קיבל את הפנים שלו, על הפנים המתוקות שלו…

משמעות מתנות לגני ילדים בסוף שנה

ילדים אוהבים ונקשרים לגן שלהם. משמעות הפרידה היא לפעמים קשה מנשוא (בעיניהם) נכון שזה עובר ואחרי חודשיים הם מתאקלמים יופי בגן אחר וגם אומרים שהוא יותר טוב מהקודם כי שם לא היו חלזונות גדולים ופה יש, אבל עדיין כאשר יש מסיבת פרידה, הם חשים נרגשים, חשים שונה וקשה להם להבין שבשנה הבאה הם אולי ילכו לגן חדש עם ילדים אחרים וגננת אחרת.

לכן לבחירת מתנות לגבי ילדים,בעיקר כאשר מדובר על מתנות לסוף שנה יש משמעות רבה בעיני מקבליהם הקטנים, שמפרשים אותה גם לכמות ומינון של אהבה. כי ככה זה אצל ילדים…

סגירת תפריט

  לקוחות יקרים!

  אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

  שם מלא*

  טלפון סלולרי ליצירת קשר*

  אי-מייל*

  שם הגן/חברה, ישוב

  כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון נייד של מקבל המשלוח

  מועד אחרון להספקה

  שם המוצר להזמנה*
  (אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

  כמות המוצרים*

  צבע המוצר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  העיצוב הנבחר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  כיתוב (הקדשה)
  במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

  רשימת שמות הילדים
  (רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
  במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
  אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

  הערות נוספות

  לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

  במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
  כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
  בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

  לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

  במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
  כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com