fbpx

17 רעיונות למתנות סוף שנה לילדי בית ספר 2023​

סוף שנה מתקרב ורבים מאיתנו ההורים חושבים על רעיונות יצירתיים למתנות סוף שנה לתלמידים.

מתנת סוף שנה יכולה להפוך למזכרת מרגשת משנת הלימודים וגם מהאתגר שכולנו עוברים כרגע.

קיימות אינספור אפשרויות למתנות לסוף שנה לתלמידים אלא שאנחנו תמיד מחפשים משהו מיוחד, ייחודי, שיתן לכל ילד את ההרגשה של יחס אישי, שיעצים אותו וגם יחזק את היחסים החברתיים בכיתה.

אספנו עבורכם מגוון גדול של רעיונות למתנות סוף שנה לתלמידים שלבטח ירגשו את הילדים, את הוריהם וגם את המורים.

כאן תמצאו פתרונות למתנה לכל גילאי התלמידים – החל מילדי כיתה א' ועד כיתה י"ב.

אז נתחיל!

ניתן לחלק את כל הרעיונות למתנות לתלמידים ל-3 קבוצות עיקריות:

מתנות עם מסר ומשמעות

מתנות חברתיות

מתנות אישיות

מתנות עם מסר ומשמעות

 

תקופת הלימודים בבית הספר – זה הזמן להעצים את הילד, לעזור לו למצוא את הדרך שלו בחיים, לתת לו כוח וערכים שיעזרו לו להתמודד עם מכשולים בהמשך החיים. מתנת סוף שנה בהחלט יכולה להוות אחת הדרכים היצירתיות ביותר לעשות זאת. קיים מגוון גדול של רעיונות. כאן אנחנו מציגים רק חלק מהאפשרויות.

1. מתנה עם חלום אישי של הילד

הילדים שלנו חולמים ויש להם הרבה תוכניות לעתיד.

תנו להם תמיכה ולגיטימציה לחלום בגדול! פסיכולוגים סבורים: ההכרזה של חלום בקול רם נותנת לילד סוג של תמיכה חברתית וכוח להשיגו.

מוצרים מגניבים ושימושיים עם חלום אישי של ילד –ציפית לכרית, ספל לבן (פלסטיק או קרמיקה), ספל פלסטיק צבעוני, מגבת במידות שונות או פד לעכבר.

שאלו כל הילד מה החלום שלו ואנו נדפיס אותו על מוצר שתבחרו.

מתנה מגניבה גם לילדי בית ספר יסודי (כיתות א', ב' וג' עד כיתות ו') וגם לכיתות הגבוהות של בית ספר תיכון.

מתנות סוף שנה עם חלום אישי

2. מתנה עם ברכה או ציטוט

הרעיון הזה מאפשר להעניק לילדים מסר חשוב, לתת כוח וערכים שיעזרו להם להתמודד עם מכשולים בהמשך החיים.

מתאים במיוחד לילדי כיתה ו', כיתות חטיבת הביניים ובית ספר תיכון (כיתות י"ב במיוחד).

תבחרו מסר, ציטוט או ברכה שהייתם רוצים להעביר לילדים – ואנו נדפיס אותם על מוצר שתבחרו – ציפית לכרית שינה, ספל לבן (פלסטיק או קרמיקה), ספל פלסטיק צבעוני, מגבת במידות שונות, פד לעכבר, טמבלר.

שימו לב: הרעיון הזה בהחלט יכול להיות מאוד רלוונטי גם כמתנה למורה ולצוות החינוכי של בית הספר.

ספל עם ציטוט עננים
ציפית ציטוט DOWNLOAD
טומבךר עם ציטוט או ברכה עיצבו שביל החלל

מתנות עם מסר חברתי

יש חשיבות גבוהה לתחושת היחד והשייכות החברתית. 

כאן רצינו להציע לכם 3 רעיונות מקוריים, חדשים ומגניבים שבטוח ירגשו גם את הילדים וההורים וכמובן יכולים להיות פתרון נהדר למתנה למורה ולצוות החינוכי.

3. מתנות עם קולאז' מדיוקנים של הילדים

איך זה עובד?

  1. כל ילד מצייר דמות (דיוקן עצמי) על דף רגיל. 
  2. אתם סורקים את הציורים ושולחים לנו.
  3. אנו מייצרים קולאז' מרגש מכל הדיוקנים.

קיים מגוון גדול של מוצרים שניתן להדפיס עליהם את הקולאז': חולצה, צלחת,  ציפית לכרית שינה, כרית נוי, שמיכה, ספל לבן (פלסטיק או קרמיקה), מגבת במידות שונות, פד לעכבר, טמבלר

רעיון מקסים למתנות סוף שנה לתלמידי בית ספר יסודי כיתות א', ב', ג', ד', כיתות ה' וכמובן גם לכיתה ו'. גם מתאים בהחלט למתנות סוף שנה לכיתות חטיבת הביניים ובית ספר תיכון עד כיתה י"ב.

מתנה מצוינת גם לילדים וגם למורה.

4. מתנות עם קולאז' דמויות מצוירות

לא רוצים להתעסק עם ציורים וסריקות?

עדיין אין סיבה לוותר על מתנה חברתית מגניבה.

תבחרו דמות מתאימה לכל ילד הכיתה ממאגר של יותר מ-300 דמויות מצוירות שלנו. תשלחו לנו רשימת שמות הילדים בהתאם לדמויות שנבחרו – ואנו ניצור קולאז' מגניב ונדפיס אותו על המתנה שתבחרו.

קיים מגוון גדול של מוצרים שניתן להדפיס עליהם את הקולאז': חולצה, צלחת,  ציפית לכרית שינה, כרית נוי, שמיכה, ספל לבן (פלסטיק או קרמיקה), מגבת במידות שונות, פד לעכבר, טמבלר

מתאים למתנת סוף שנה לתלמידים בכל הגילאים מכיתה א' עד כיתה ו' ומכיתה ז' עד כיתה י"ב.

מתנה מצוינת גם למורה.

5. מתנות עם לב שמות

הרעיון הזה דורש הכי פחות מאמץ מכם ההורים ולמרות זאת נותן תוצאה מרגשת ביותר שתהפוך למזכרת מקסימה לכל ילד לכל החיים.

כל מה שצריך –  לשלוח לנו רשימת שמות הילדים, ואני ניצור קולאז' מרגש מכל השמות בצורת לב.

קיים מגוון גדול של מוצרים שניתן להדפיס עליהם את הקולאז': חולצה, צלחת,  ציפית לכרית שינה, כרית נוי, שמיכה, ספל לבן (פלסטיק או קרמיקה), מגבת במידות שונות, פד לעכבר, טמבלר.

מתנות מסוג זה מתאימות במיוחד לכיתות קצת יותר גבוהות – כיתות ג', ד', ה' ו-ו' וגם כמובן לחטיבת ביניים ובית ספר תיכון – כיתות י', י"א וי"ב

כמובן זה פתרון מצוין גם כמתנה למורה.

מתנות אישיות עם שם הילד

מתנות עם שם הילד הן מתנות שתמיד אהובות על הילדים. לתלמידים, אנו ממליצים על מתנות עם שם יותר מאשר מתנות עם תמונה אישית.

כאן אנחנו מציגים רק חלק מהמתנות עם שם הילד. כל המתנות ניתן לראות באתר או בקטלוג של מתנות לתלמידים.

6. ארנק ג'ינס עם שם הילד

ארנק אישי – זה סימן של עצמאות לכל ילד. ילדים מכיתות הנמוכות כמו ב', ג' רק מתחילים לקבל דמי כיס וכמובן ארנק אישי תהיה אחת מהמתנות סוף שנה המעצימות עבורם.
ארנק איכותי מאוד מבד ג'ינס עם עיצובים מגניבים ושם הילד
תא גדול לשטרות, תא נפרד עם ריצ'רץ' למטבעות וגם מקום לכרטיסים.
למגוון עיצובים של ארנק אישי עם שם

7. קלמר עם ציוד לבית ספר

קלמר מוכן לעבודה!

הכל כלול: 3 עפרונות שחור לבן, מחק, 3 עטים (צבעים שונים), מחדד, דבק, טוש זוהר, סרגל פלסטיק, מספריים, 9 עפרונות צבעים שונים, 9 טושים צבעים שונים.

מתנה מצויינת לעולים לכיתה א' ולילדי בית הספר – כיתות א', ב' או ג'.

8. קלמר 3 תאים

מתנה מקסימה לילדי כיתה א' או ב'

ניתן לזמין ערכה קטנה (הכולל את הקלמר ו-24 מדבקות לספרים או מחברות) או ערכה גדולה (הכוללת קלמר, 24 מדבקות, מערכת שעות וסימניה)

9. בקבוק נירוסטה איכותי עם שם הילד

כל תלמיד צריך בקבוק. בקבוק אישי עם שם הילד – זאת מתנה לסוף שנה מקסימה לכל תלמיד. מגוון עיצובים מגניבים שמתאימים לכל גיל – גם לתלמידים שסיימו כיתה א' עד ד' וגם לכיתה ו' ואפילו בית ספר תיכון.

בקבוק נירוסטה איכותי, מאוד חזק ועמיד למכות קטנות של יומיום.

10. טומבלר עם שם הילד

כוס 380 מ"ל עם מכסה לשתייה חמה או קרה. מתנה מגניבה שאפשר להשתמש בבית או לקחת לדרך. מתנה עם שם הילד בשילוב גרפיקה מרהיבה.

מתאים לילדי בית ספר יסודי (כיתות ג' עד כיתות ו'), כיתות ז' עד כיתות  י"ב.

11. קופסת אוכל סיסטמה

הילדים לוקחים ארוחת בוקר לבית ספר? קופסת אוכל אישית עם שם הילד זאת מתנה שימושית מאוד. בחרנו בשבילכם קופסת האוכל האיכותית והפופולרית ביותר בשוק – קופסת אוכל מחולקת של חברת סיסטמה (ניו זילנד), המוצר ללא ביספינול איי  (BPA FREE) ועומד בכל התקנים.

מתנה מצוינת לילדי כיתה א', ב' או ג'

12. ספל צבעוני עם שם הילד

תנו לילד להרגיש יחיד ומיוחד. תעניקו לו מתנה שנוצרה במיוחד בשבילו – ספל עם השם הפרטי שלו.

מתאים לתלמידי כל הגילאים – מכיתה א' עד כיתה י"ב'

13. פד לעכבר עם שם

ילדי בית ספר מעבירים שעות רבות מול המחשב, בגלל זה פד לעכבר הוא מתנת סוף שנה מעולה בשבילם. זאת מתנה שימושית שתלווה את התלמידים שנים קדימה. ואם כבר פד לעכבר – אז תעשו אותו מקורי: תוכלו לבחור מהגרפיקות שלנו ולהוסיף את שם הילד. מתנה שתמיד טוב שיש.   

14. שעון מעורר

גם לקום בבוקר צריך לדעת לעשות בסטייל. קבלו את השעון המעורר שלנו, שהוא בעצם שעון בצורת קוביה עם הדפסה בשלושה צדדים. אפשר לשים עליו את השם של הילד או אפילו את התמונה שלו, ולצרף לזה גרפיקה מיוחדת. יש לו מסך עם תצוגת שעה, יום, תאריך וטמפרטורה. וגם – תאורת LED משנה צבעים!

15. שטיח לים

מה עושים ילדי בית ספר בחופש הגדול? הולכים לים! אז קנו להם מתנה מגניבה שתשמש אותם. מגבת חוף עגולה ענקית מעוצבת עם פרנזים והדפסה מיוחדת. 

16. דיסק און קי

מתנה כל כך קטנה אבל כל כך שימושית – בלי תוקף, בלי גיל, פשוט מתאימה לכולם. הילדים יכולים לאחסן את כל עבודות בית הספר שלהם על מכשיר אחד ולקחת אותו איתם בקלות. ועם השם שלהם על הדיסק און קי הם גם לא יתבלבלו עם אף אחד. מושלם!

17. תיק גב בוגרים

הגיע הזמן להיפרד מ"של מי התיק הזה???" – כי על התיק הזה יופיע שם. תיק איכותי וגדול שמתאים לבית ספר, טיול כיתה, ואפילו סתם לחוג. זאת מתנה שתמיד טוב לקבל!

יש לכם שאלות? אנחנו תמיד לשירותכם בטלפון:  050-2393091 או 050-6885075

מתנות לתלמידים לסוף שנה

סוף שנה הוא הזדמנות טובה ונדירה להעניק לתלמידים בבית הספר מתנה משמעותית שאיתה יוכלו לצאת לחופש הגדול, ובאופן שיביא עמו ערך מוסף עבורם. מתנות כאלה, הנבחרות בקפידה ומתוך מחשבה מרובה תמיד יתקבלו בהתרגשות רבה מהרגיל בקרב התלמידים וגם בקרב ההורים, מאחר והן מראות את התהליך שעברו התלמידים במהלך השנה, הן מעוררות אצלם סקרנות וציפייה לשנה הבאה, והן אף מעצימות כל ילד וילד באופן מיוחד. כל אלה הם רק חלק קטן מכלל העקרונות שכדאי לחשוב עליהם כאשר בוחרים מתנות לתלמידים לסוף שנה, וזאת בכדי להבטיח סיכום חיובי ואיכותי עבורם של התקופה החולפת.

מתנות מעצימות

אצלנו בסטודיו פמיליה יש מגוון רחב של מתנות לגני ילדים ומתנות לבתי ספר,כל המתנות שלנו  מקפידות לא רק על רמת צילום ומוצר גבוהות במיוחד, אלא גם על אותו ערך מוסף, המאפיין את כלל המתנות שלנו; בכל מתנה שאנו מציעים הושקעה מחשבה רבה והתמקדות בילד ובמה שהוא רוצה וצריך, כך שלכם נותר רק לבחור מתוך שלל האפשרויות הרבות את מה שהכי מתאים עבור הילד או הילדים בכיתה שלכם. במבחר המתנות שלנו תוכלו ליהנות מפאזלים עם ציור או תמונה של התלמידים, מפוסטרים וקולאז'ים יפיפיים הניתנים להתאמה אישית, מחפצים שימושיים בעיצוב אישי ועוד ועוד. כל ילד זקוק למתנה מיוחדת משלו, ואופן דומה בכל כיתה טמון פוטנציאל גדול כקבוצה, הניתן להמחשה בעיקר בסוף השנה – כאשר ניתנת ההזדמנות הנדירה לבחון את מה שכבר עבר ולחשוב גם על העתיד.

איך יודעים באיזו מתנה לבחור?

על פי רוב, אנו מחלקים את סוג המתנות לכמה קבוצות עיקריות, אך ניתן בהחלט "לערבב" בין מאפייניהן השונים עד לבחירת המתנה המושלמת עבורכם. בראש ובראשונה מבחינת התמונות עצמן, אנו נוהגים לחלק אותן לשני סוגים: תמונות אישיות ותמונות של כל הכיתה יחד. לכל אחד מהסוגים יש יתרונות ודגשים מובנים, ואנו ממליצים לבחור בתמונה הקבוצתית כאשר ניכר כי הכיתה עברה תהליך משמעותי יחד – או לחלופין כאשר יש רצון מצד המורה להבליט את אותו פוטנציאל. מנגד, במקרים בהם יש רצון להעניק מתנה אישית וקרובה יותר לכל אחד ואחת, אנו ממליצים כמובן על מתנות לתלמידים לסוף שנה בצורת פורטרטים אישיים.

ובאיזו מתנה לבחור לבסוף?

המבחר שלנו אמנם גדול וקשה לבחור ממנו, אך בחשיבה על המתנה הסופית כדאי שתשאלו את עצמכם את השאלות הבאות: האם אתם מעוניינים לתת לתלמידים משחקים מאתגרים המשפרים מיומנויות, כדי "להכניס" אותם בצורה חיובית לחופש הגדול (פאזלים ומשחקי לוטו)? או שאתם מעדיפים דוקא לתת להם מתנות בסיסיות יותר, כאלה שישמשו אותם על בסיס יומי בשנה הבאה עם מזכרת מתוקה מהשנה החולפת (תיק בית ספר, ערכת לימודים אישית, בקבוק או קופסת אוכל)? אפשרות שלישית וטובה לא פחות מאלה, היא מתנה שתיתן לילדים מעין "תיאבון" לקראת החופש הגדול וחשק להתנסות בתחביבים חדשים – כמו סינר של השף הקטן, כסא ים צבעוני ועוד. הבחירה מתוך מגוון האפשרויות עשויה להיות קשה, אך עם היצמדות לשאלות הנכונות עשויה לעזור מאד ולהביא להחלטה הטובה והמותאמת ביותר עבור התלמידים שלכם.

העיצובים שלנו

כל המוצרים בסטודיו פמיליה שומרים על איכות גבוהה מאד של חומרי גלם, רמת הדפסה וכמובן גם עמידות לאורך זמן, וכן המחירים שומרים תמיד על סטנדרטים אטרקטיביים מאד, כך שלכם נותר למעשה ליהנות מכל העולמות יחד. תוכלו לפנות אלינו ולהתייעץ בכל שאלה הנוגעת לבחירת מתנות לתלמידים לסוף שנה במקרה המיוחד שלכם, ולאחר בחירת האפשרות הרצויה תקבלו הצעת מחיר מפתיעה ונוחה – שלא תותיר לכם מקום לספק.

סגירת תפריט
wa icon load icon