מתנות לילדים לסוף שנה בהתאמה אישית

מתנות לילדים לסוף שנה

סוף שנת הלימודים הרבה פעמים מביאה איתה את הרצון להעניק משהו קטן לתלמידים שלימדנו אותם כל השנה או לילדים שחינכו בגן. לכן, אם גם אתם לוקחים חלק במערכת החינוך ועובדתם קשה השנה, בוודאי תרצו להעניק מתנות קטנות לילדים שאיתם העברתם את כל החודשים האחרונים. ממש כפי שהמורים מצפים שהוועד יקנה להם מתנה קטנה של הוכרת תודה על שנת לימודים ארוכה ועל תשומת הלב, כך גם הילדים בעצמם היו שמחים לקבל משהו קטן. חשוב להבין שלא תמיד כאשר מדברים על מתנות לילדים לסוף שנה מדברים על הוצאה כלכלית גדולה מידי, כך שאתם לא צריכים לחשוש מהעניין הזה. יתרה מכך, המתנה עצמה גם לא צריכה להיות גדולה שכן כל העניין זה רק להעניק תשומת לב ולהעלות חיוך על פניהם של הילדים האהובים. בנוסף, אתם תראה בוודאי שגם המורים האחרים עושים זאת ולכן, אם אתם רוצים שהילדים שחינכתם ייצאו מרוצים גם הם, כדאי שתתחילו לחשב כבר עכשיו מה לקנות להם.

מתנה מאיכות טובה

זה נכון שאתם רוצים רק להעניק תשומת לב קטנה לכל ילד, אך האם זה אומר שעליכם להתפשר על איכות המתנה? כמובן שהתשובה לכך שלילית. אין דבר חשוב יותר מאשר איכות המתנה כי בסופו של דבר המתנה הקטנה הזאת יכולה להיות גם מזכרת שתלווה את הילד לשנים רבות. ממש כפי שאתם נהנים לפעמים להיזכר בילדות שלכם, כך גם הילדים שחינכתם כל השנה בוודאי ישמחו ולעשות זאת בעוד כמה שנים. לכן, אם תיקנו מתנות לילדים לסוף שנה מאיכות טובה, הרי שהמתנות תוכלנה להחזיק מעמד להרבה יותר שנים. לא כדאי להתפשר על האיכות וכדאי גם לבחור מתנה שתוכל לשמש לא רק בתור מזכרת אלא גם בתור משהו שימושי ופרקטי.

איפה כולם קונים היום מתנות לילדים לסוף שנה?

האמת היא שיש מגוון רחב של אפשרויות מבחינת השאלה איפה לקנות מתנות לילדים לסוף שנה. לכן ברור שכדאי לכם לחשוב על הדברים ולא לקנות ככה סתם במקום הראשון שאת שמו אתם שומעים. כלומר, האם באמת תרצו להיכנס לרכב, לנסוע לקניון ולחפש שם חנות של מתנות לילדים לסוף שנה? או שאולי תעדיפו לעשות הכול בצורה הרבה יותר נוחה ומהירה? האמת היא שאתם יכולים לקנות היום מתנות אפילו באינטרנט והגיע הזמן לשקול זאת בחיוב. אתם תוהים מה היתרון בקניה של מתנות אונליין? אם כך, כדאי שתדעו שיש יתרונות רבים יותר ממה שאתם חושבים. ראשית, ניתן לקנות מתנות באינטרנט ולחסוך על כך לא מעט כסף ושנית, המאמץ שיהיה עליכם להשקיע בקניה כזאת יהיה הרבה יותר קטן. אתם לא צריכים לצאת מהבית ואפילו לא יהיה עליכם לסחוב כלום כי כל המתנות תגענה ישירות לכל כתובת שתרצו.

סגירת תפריט

  לקוחות יקרים!

  אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

  שם מלא*

  טלפון סלולרי ליצירת קשר*

  אי-מייל*

  שם הגן/חברה, ישוב

  כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון נייד של מקבל המשלוח

  מועד אחרון להספקה

  שם המוצר להזמנה*
  (אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

  כמות המוצרים*

  צבע המוצר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  העיצוב הנבחר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  כיתוב (הקדשה)
  במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

  רשימת שמות הילדים
  (רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
  במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
  אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

  הערות נוספות

  לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

  במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
  כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
  בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

  לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

  במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
  כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com