מתנות ליום המשפחה בגן

מתנות ליום המשפחה בגן

יום המשפחה הוא הזדמנות מצוינת לחגוג עם הילדים בגן את מה שאולי נראה להם בימות השנה כמובן מאליו. ואכן, בהרבה מגני הילדים הגננות בוחרות להקדיש את היום הזה ואף את הימים שלפניו לטובת פעילויות הקשורות לרגשות שהילד או הילדה רוחשים לבני משפחתו, וככל שגיל הילדים עולה כך ניתן לדבר איתם על רגשות יותר מפורשים ונושאים מעניינים ומורכבים יותר בהקשר זה. אך מלבד הפעילויות השונות, נהוג גם להעניק מתנה לבני המשפחה, או אפילו לילדים עצמם. לכן, אם אתם לוקחים חלק מהצוות החינוכי בגן, או שלחלפים ילדכם נמצא בגן והתבקשתם להפתיע אותו עם מתנה מיוחדת, תוכלו להעניק לילדים מתנות מיוחדות ומפתיעות, שירגשו אותם מאד וישאירו אותם עם טעם של עוד.

אילו מתנות אפשר לתת ליום המשפחה?

אנו בסטודיו פמיליה מציעים מגוון רחב ועשיר של מתנות ליום המשפחה בגן החל מהדפסה אישית על גבי לוחות ואלבומים דקורטיביים, ועד להדפסה על חפצים שימושיים בבית ובגן כמו ספלים, מגבות אישיות וכריות. קשה לתאר את הבעת השמחה שמאפיינת ילדים כאשר הם מופתעים לגלות תמונה שלהם המתנוססת על חפץ כשלהו – בין אם הם עושים בו שימוש בעצמם ובין אם הם רואים אחרים שעושים זאת, המסר שהם מקבלים מכך הוא שהם חשובים, ואין תחושה טובה וחשובה מזו עבור ילדים. במקרים אחרים בהם מתנוססת על גבי ההדפסה תמונה של הילד או הילדה עם שאר בני המשפחה שלהם, הדבר יכול לשמש כמזכרת מצוינת מהמשפחה גם בגן, ולתת להם תחושה של בית אפילו כשהם למעשה רחוקים ממנו.

סיבה טובה לפינוק מרגש

יום המשפחה הוא הזדמנות מצוינת למעשה לכל בני המשפחה להגיד תודה על מה שניתן להם – הילדים, ההורים וגם האחים. לכן אם אתם לוקחים חלק בבחירת הפעילות שתיערך בגן לרגל יום המשפחה, כדאי להתאים את המתנות לתכנית שעסקתם בה. למשל, אם התמקדתם בשיחה עם הילדים על עזרה בבית והכרת טובה להורים, כדאי להעדיף מתנות שגם ההורים יכולים ליהנות מהן כמו ספלים לשתיה חמה, או אפילו סינר לילדים שבו הם יוכלו להשתמש וכך לעזור בבית במשימות הקשורות לבישול ולמבטח בכלל. כמובן שאין מתנות ליום המשפחה בגן הנחשבות ל”נכונות” או טובות במיוחד, אך כמו בכל מתנה אחרת, מומלץ להשקיע עוד מעט מחשבה, בכדי להפוך את המתנה למושלמת ואיכותית באמת.

מה עוד תמצאו אצלנו?

סטודיו פמיליה מציעה מגוון רחב של מתנות לגני ילדים ובכך מתנות ליום המשפחה בגן, תוכלו למצוא אצלנו באתר מתנות לחגים ולימים מיוחדים כמו סוף ותחילת שנה, מתנות שעל כולן ניתן להדפיס ציור או כיתוב עם הקדשה אישית (כמובן בהנחה שהילד או הילדים כבר יודעים לקרוא). מבחר המתנות שלנו הוא רחב ומקפיד לשמור על קו מובחר ואיכותי, וכמותו אנו מתחייבים לשמור גם על איכות תמונה שהיא לא פחות ממעולה. אנו מבינים היטב עד כמה חשובה יכולה להיות מתנה עבור ילד שרואה את תמונתו מתנוססת עליה, ולכן דאגנו לשמור על סטנדרטים מוקפדים של איכות תמונה ועמידות, כדי שהיא לא תתקלף או תתבלה עם הזמן, וגם לאחר חודשי שימוש רבים עדיין תהיה נוצצת ויפה. מלבד זאת, כל המתנות שאנו מציעים בסטודיו הן זולות במיוחד, וזאת מכיוון שאנו דוגלים בתשלום עבור המוצר עצמו, ולא שקל אחד יותר מכך. מתנות ליום המשפחה בגן, כמו מתנות סוף שנה וכל מתנה קבוצתית אחרת, עשויות לעלות בחישוב מצטבר לא מעט כסף, ולכן דאגנו לכם למחירים נוחים ואטרקטיביים במיוחד, כדי שלא תיאלצו לוותר על אף חלום.

סגירת תפריט

  לקוחות יקרים!

  אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

  שם מלא*

  טלפון סלולרי ליצירת קשר*

  אי-מייל*

  שם הגן/חברה, ישוב

  כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון נייד של מקבל המשלוח

  מועד אחרון להספקה

  שם המוצר להזמנה*
  (אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

  כמות המוצרים*

  צבע המוצר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  העיצוב הנבחר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  כיתוב (הקדשה)
  במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

  רשימת שמות הילדים
  (רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
  במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
  אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

  הערות נוספות

  לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

  במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
  כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
  בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

  לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

  במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
  כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com