רעיונות ייחודיים למתנות לפסח

 

חג הפסח מוכר כתקופה אשר בה אנשים רבים מביעים את הערכתם לחברים, למשפחה הקרובה ולמי שקרוב אליהם באמת. גם בעלי חברות ועסקים, מביעים את הערכתם לעובדיהם, באמצעות  מתנות לפסח לעובדים. ההרגשה של העובדים היא ביתית וחמימה וגם הם מעריכים את מעבידיהם שחשבו עליהם עם מתנה מתאימה לחג האביב. יש לדעת, כי בחירת מתנות לעובדים בחגים הגדולים בישראל כגון ראש השנה ופסח, זו אינה משימה פשוטה. אם מדובר בחברה או תאגיד שיש בהם הרבה עובדים, משימה זו, הופכת לקשה יותר. ראשית, יש לתכנן בזמן את הליך בחירת המתנות ולהתארגן בזמן .

 

זכרו, כי הרבה מתנות לפסח לעובדים  או בכלל מתנות מיוחדות, מיובאות מחו”ל. מתנות רבות מיובאות מחו”ל ולכן לוקח זמן עד שהן מגיעות. אם אתם מעוניינים מצד אחד להעניק מתנות בעלו ערך לעובדיכם ולא לשלם מחיר כפול על מתנות שתהיינה יקרות יותר ללא הצדקה, יש להתארגן לפחות כחודשיים לפני החג. אם מדובר בחתך גיל מסוים יש להתאים את מתנות חג הפסח, על פי צרכיהם והעדפותיהם של העובדים או להתאים לכל עובד את המתנה שתתאים לו.

 

תנו את משימת בחירת מתנות לחג הפסח לצוות משאבי אנוש או לוועד העובדים

 

למי שיש ניסיון בבחירה נכונה של מתנות לפסח לעובדים, יהיה וועד העובדים או משאבי אנוש בחברה שאותה אתם מנהלים. הם בחרו בחגים הקודמים מתנות עבור העובדים וכן מה היו תגובות העובדים למתנות שהם קיבלו בחג הקודם של פסח. ראשית, תלוי מה כמות המתנות שאתם מעוניינים לרכוש לעובדים. למשל אם מדובר על כמות של כ-100 מתנות, מומלץ לבדוק ישירות מול המעצבים של המתנות או יוצרי המתנות. בדרך זו, תחסכו מעצמכם מתשלום  עמלת התיווך וכן, תיהנו ממתנות ייחודיות שלא רואים הרבה בקרב חברות אחרות. תוכלו לבחור גם להשתמש בלוגו של החברה ולהוסיף כרטיס ברכה עם הקדשה לכל עובד.

 

אולי כדאי כי תשנו השנה טקטיקה לגבי מתנות לעובדים לחג הפסח הקרב ובא עלינו לטובה ושאלו אותם לגבי המתנה שהם מעוניינים בה בחג הזה או שלחילופין, ניתן יהיה לתת להם את האפשרות לבחור בין 2-4 מתנות שתתאמנה להם לחג. תוכלו לאפשר להם לדוגמא, לבחור בין מתנות כמו לבית, למטבח, מתנה כמו גאדג’ט, מתנות שהן אכילות כגון חבילת שי המכילה יין, שוקולדים ועוד דברים טעימים שמזכירים את חג הפסח.

 

האם חברות ההי טק תשננה גישה השנה לגבי מתנות לעובדיהן לחג הפסח?

 

גם חברות הי טק גדולות מעסיקות הרבה עובדים, אך בפסח השנה, חברות אלה תשננה את גישתן ותענקנה לעובדיהן מתנות מוחשיות במקום תלושי שי שהן היו מחלקות כמעט בכל שנה. כדאי לשנות מדי שנה את סוג המתנות לפסח עבור העובדים כך שגורם הפתעה והציפייה יהיה שווה יותר. יש להחליט על תקציב מוגדר, מה שאף יקל על בעלי חברות הי טק רבות. ההצעות של סוג המתנות, תהיינה רלוונטיות יותר, כך שתוכלו תמיד להשוות, לבחור ולהזמין חבילות שי או מתנות לפסח לעובדים שתהיינה יעילות ושימושיות. לדוגמא, תיקי נשיאה, מזוודה שיתאימו לקראת חופשת הפסח, צידנית יעילה, כלים למארז לפיקניק וממבחר רב של מוצרים שקשורים לטיולים או חופשות.

 

הדבר החשוב ביותר עבור מעבידים רבים, הוא להיות שלמים עם הבחירה שנעשתה למתנות החג עבור העובדים. ברגע שתהיו בטוחים כי הבחירה נכונה והמתנות תהיינה מיוחדות ולא בנאליות, התחושה תהיה טובה יותר. זה ידוע שמלבד מלקבל מתנה שזה בהחלט ישמח את העובדים השמחה להעניק היא אפילו רבה יותר. לסיכום- כאשר בוחרים מתנות בכמות גדולה לעובדי הארגון או החברה, יש לדעת כי מתנות אלה, מוכרות לצרכי מס, אך עדיין מומלץ לא לחרוג מהתקציב המקובל עליכם. לא צריך לרכוש מתנות לעובדים לחג הפסח, כאלה שתהיינה יקרות מדי בכדי להעביר מסר שהעובדים יקרים וחשובים לכם. ניתן בהחלט למצוא מתנות שתהיינה מקוריות ומיוחדות במחיר סביר והעובדים יהיו שמחים בהן.ישנם מנהלי חברות אשר מחליטים לתת מתנות לעובדים בחג הפסח שיש בהן הרבה פריטים כמו, סלסלת שי לחג שמכילה הרבה מוצרים המתאימים לחג הפסח. במקום זה, המנהלים יעדיפו להעניק מתנה אחת גדולה שיהיה לה ערך מיוחד. יש כאלה שיעדיפו לתת לעובדיהם מתנות קטנות יותר אך גם שוות יותר, למשל תלושי מתנה לרשתות שיווק שונות או לרכישת בגדים מרשת ממותגת וידועה.

 

מתנות לפסח גם לילדי הגן

 

ממש כשם שבעלי חברות מחפשים מתנות לעובדיהם לחג הפסח, כך גם הגננות, אשר מעוניינות לשמח את ילדי הגן במתנות שתהיינה קשורות למנהגי חג הפסח וכן, מזכרת שתישאר להם שנים רבות. יש לבחור מתנות לפסח לגני ילדים ממשווקים מורשים, כך  שהמתנות תעמודנה בתקן הבטיחות המחמיר במיוחד עבור ילדים. תוכלו למצוא הגדות של פסח מעוטרות, מגבת יפה לנטילת ידיים, כוס של אליהו הנביא פלסטיק יפה ומעוצבת ובקבוק קטן של יין תירוש. צלחת סדר סח שהילדים יהיו מעוניינים להשתמש בה בארוחה החגיגית של ערב חג הפסח יכולה להיות מתנה מאוד מוצלחת, או כיסוי מצות שיהיה מעוטר בהקדשה ועוד.

 

סגירת תפריט

  לקוחות יקרים!

  אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

  שם מלא*

  טלפון סלולרי ליצירת קשר*

  אי-מייל*

  שם הגן/חברה, ישוב

  כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון נייד של מקבל המשלוח

  מועד אחרון להספקה

  שם המוצר להזמנה*
  (אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

  כמות המוצרים*

  צבע המוצר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  העיצוב הנבחר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  כיתוב (הקדשה)
  במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

  רשימת שמות הילדים
  (רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
  במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
  אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

  הערות נוספות

  לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

  במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
  כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
  בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

  לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

  במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
  כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com