מתנות לסוף שנה -איכות טובה גם ברשת

מתנות לסוף שנה

יש מסגרות שונות שבהן סוף השנה זו תקופה שדורשת מאיתנו תשומת לב ולא מעט מחשבה. מסגרת כזאת היא כמובן מערכת החינוך וזה נכון בין אם מדובר על ילדים קטנים שהולכים לגן ובין אם מדובר על ילדים גדולים יותר שכבר לומדים בבית הספר. בדרך כלל נהוג לחלק מתנות לסוף שנה ילדים, לתלמידים ולסגל המורים, מה שאומר שמישהו גם עומד מאחרי כל הארגון של הפרטים האלה. במקרה של המתנות לסגל המורים בדרך כלל הקונים הם התלמידים, ההורים של התלמידים או הוועד ואילו במקרה של מתנות לילדים מי שקונה אלה המורים עצמם. לכן, אם גם אתם מורים במערכת החינוך ואתם רוצים לקנות לתלמידים מתנות קטנות לקראת סוף השנה, כדאי שתדעו שאתם צודקים ואין ספק שהתלמידים מחכים לכך. לכן כדאי להתחיל לבדוק עוד היום את האפשרויות השונות ולראות מה יוכל לשמח את התלמידים שלכם לקראת סוף השנה.

מתנות מאיכות טובה

לקנות מתנות לסוף שנה זה אומר אומנם להוציא לא מעט כסף, אך מצד שני, לא בטוח שכדאי לכם לנסות תמיד רק לחסוך. העניין הוא שאומנם תוכלו לקנות בוודאי מתנות במחירים זולים יותר מהממוצע, אך השאלה האם האיכות שלהן תהיה טובה. לקנות מתנות מאיכות ירודה זה אומר שמי שיקבל מכם את המתנות יוכל ליהנות מהן לכמה שבועות בודדים אך לאורך הזמן הן לא תוכלנה להחזיק מעמד. לכן עדיף להשקיע, לבדוק את החומרים שמהם עשויות המתנות ולראות שאתם לא מתפשרים יתר על המידה. קחו בחשבון, בין היתר, גם את השאלה איזה חוות דעת ניתן למצוא אונליין אודות המתנות שאתם חושבים לקנות כי זה יסייע לכם להבטיח שאתם קונים מוצר טוב, איכותי וכזה שניתן יהיה לנצל לאורך כמה שיותר זמן.

למה כדאי לקנות מוצרים כאלה באינטרנט?

סביר להניח שגם אתם מכירים הרבה מאוד אנשים שקונים כמעט הכול באינטרנט והגיע הזמן שתדעו: יש לכך סיבה טובה. ראשית, זה לא משנה אם אתם מחפשים היום מתנות לסוף שנה או כל מוצר אחר, כי בכל מקרה בדרך כלל בקניה אונליין תוכלו לחסוך הרבה כסף על הרכישה. שנית, אם אתם יכולים לקנות מוצרים שונים באינטרנט בלי לצאת מבית לחכות שהכול יגיע אליכם עם שליח מיוחד, אז למה לא? כלומר, קניה כזאת חוסכת לכם לא רק כסף אלא גם הרבה זמן והתעסקות, מה שהופך את הכול לעוד יותר נוח ונחמד. יש היום הרבה אתרים שדרכם תוכלו לקנות מוצרים שונים, בין אם זה מתנות ובין אם זה כל פריט אחר, כך שכדאי לבדוק איפה אתם מבצעים את הרכישה. לקנות מוצרים שונים באינטרנט זה נוח ומשתלם ואם קונים מאתר אמין שגם שולח הכול ללקוח תוך זמן קצר הרי שהחוויה עוד יותר מוצלחת, אז למה אתם מחכים?

סגירת תפריט

  לקוחות יקרים!

  אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

  שם מלא*

  טלפון סלולרי ליצירת קשר*

  אי-מייל*

  שם הגן/חברה, ישוב

  כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון נייד של מקבל המשלוח

  מועד אחרון להספקה

  שם המוצר להזמנה*
  (אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

  כמות המוצרים*

  צבע המוצר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  העיצוב הנבחר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  כיתוב (הקדשה)
  במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

  רשימת שמות הילדים
  (רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
  במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
  אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

  הערות נוספות

  לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

  במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
  כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
  בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

  לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

  במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
  כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com