מתנות לימי הולדת בגן

מתנות לימי הולדת בגן

חגיגת ימי הולדת בגן עשויה להשתנות ממקום למקום ומהחלטתה האינדיבידואלית של כל גננת, אך על פי רוב החוויה אינה שונה מאד מגן אחד למשנהו, אפילו אם מתקבלת החלטה לאכול בריא למשל, או אם מול כלל שעל פיו ההורים אינם מגיעים למסיבה: בדרך כלל, ימי הולדת בגן נחגגים כמסיבה רועשת ושמחה -מערבולת של צבעים, צלילים, ריחות וכמובן גם טעמים; עבור הילדים מדובר בחוויה שוברת שגרה שעשויה אפילו להפתיע אותם מעט, במיוחד כאשר מדובר בשכבת גיל צעירה – מאחר והים אינם רגילים למשל לנוכחותם של ההורים בגן באמצע היום, או לפעילות ארוכה הסובבת סביב ילד אחד, ובכלל לשבירת שגרה מכל סוג שכזה.

באיזו מזכרת לבחור?

בתוך כל ההמולה וההתרגשות הרבה, קיים רצון – מובן וטבעי –  להעניק לילדי יום ההולדת, כמו גם לכל ילדי הגן, מתנה שתהיה משמעותית ועם תוכן, כזו שתישאר איתם לאורך זמן ושהם לא יקחו אותה כמובנת מאליה. אותה כוונה ואותו רצון טבעי לערך מוסף, הם בדיוק הסיבה שבגללה אנו בסטודיו פמיליה בוחרים במתנות ייחודיות ובעלות אופי אישי בכל מתנה ומתנה, בזכות השילוב המנצח שבין מתנה שימושית ועמידה לאורך זמן – יחד עם תמונה והקדשה מיוחדת, המודפסות באיכות מהגבוהות שניתן למצוא.

מתנות מובחרות אחת אחת

בבחירת המתנות קשה להחליט מה יותר “טוב” ממה, או מה יותר חשוב – שהרי ישנן שלל רעיונות, תחומים ואפשרויות, אך הצוות המקצועי של סטודיו פמיליה אסף עבורכם את המבחר הטוב ביותר שניתן לבקש בקטגוריית מתנות לימי הולדת בגן – ומתנות העונות לכל צורך: בין אם אתם מחפשים מתנות בעלות אופי שימושי יותר למזכרת נעימה מיום ההולדת באופן יומיומי, בין אם אתם מעדיפים מתנות בעלות אופי סמלי כמו תמונה ממוסגרת או קולאז’, ובין אם אתם בוחרים במשחק מהנה, שבו משולבות התמונה וההקדשה האישית. לכן, כאשר תתרשמו מהמבחר הקיים אצלנו באתר, סביר להניח שתתקשו בבחירת המתנה האחת עבורכם, מכיוון שכל האפשרויות כולן הן מצוינות ומותאמות להענקת מתנות לימי הולדת בגן באופן מיוחד.

היזכרו איתנו מדוע כל כך כיף לקבל מתנות לימי הולדת בגן

לא צריך באמת סיבה כדי לקבל מתנה, ויום הולדת בגן הוא הזדמנות מצוינת להזכיר זאת: כך, לא רק חתן או כלת יום ההולדת זוכים לקבל מתנה אישית עבורם, אלא כל ילדי הגן יכולים ליהנות – ובאופן עקיף לקבל עוד חופן של אכפתיות ואהבה לכולם, גם מבלי שהדבר ייאמר במילים מפורשות. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממבחר המתנות הקסום שלנו ולהיזכר מדוע כיף כל כך לקבל מתנה ביום הולדת בגן – גם אם המתנה לא ניתנת למי שמציין את יום ההולדת היום.

סגירת תפריט

  לקוחות יקרים!

  אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

  שם מלא*

  טלפון סלולרי ליצירת קשר*

  אי-מייל*

  שם הגן/חברה, ישוב

  כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון נייד של מקבל המשלוח

  מועד אחרון להספקה

  שם המוצר להזמנה*
  (אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

  כמות המוצרים*

  צבע המוצר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  העיצוב הנבחר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  כיתוב (הקדשה)
  במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

  רשימת שמות הילדים
  (רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
  במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
  אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

  הערות נוספות

  לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

  במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
  כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
  בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

  לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

  במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
  כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com