מתנות לגני ילדים

מתנות לגני ילדים

זה המקום הכי מרגש עבור כל הורה וילד בתחילת השנה בגן הילדים ובסוף, כאשר הם מסיימים.

וכשהם מסיימים הם גדלים בעוד שנה וההתרגשות שלהם ושל הוריהם עצומה. שנה חלפה והגננת ושאר אנשי צוות הגן השקיעו יוזמה, יצירתיות ואהבה ונתנו לילדי הגן כל מה שהם יכולים והנה, הקטנים גדלו, יש מי שימשיכו לשנה הבאה ואחר כך לכיתה א’, ויש מי שכבר בשנה הבאה יעלו לכיתה א’, ובלב התרגשות, כי אין כמו קשר של חיבה ואהבה הנוצר בין צוות של גן ילדים לילדי הגן שהעבירו שנה בחברת, בשיר וזמר וריקוד וגם כמה שיעורים על החיים, והתנהגות, וחברויות. גן ילדים הוא מקום נפלא לגדול בו וכאשר מתקרבת שנה לסיומה, צוות הגן כבר מתחיל לחשוב על מתנות לגני ילדים.

מתנות לגני ילדים- לילדים קסומים!

חשוב לזכור כאשר מדברים על מתנות לגני ילדים חשוב להזכיר שהמתנה הזו שהילדים מקבלים בסיום הגן, תלווה אותם לכל החיים. הם ישימו אותה במיטה שלהם בימים הראשונים, אם זו תמונה אז יתלו אותה על הקיר, היא יכולה לקשט את שולחן היצירה בחדר בבית והיא יכולה להיכנס למגירה של הדברים החשובים.

המתנה שהגננת והסייעת נתנו לילדים היא כמו ברכת הדרך, כמו ליטוף כמו נשיקה, היא מתנה אהובה. אבל צריך גם לדעת לבחור מתנות לגני ילדים. כל גננת יודעת ממה יתלהבו הילדים ולכן היא תבחר את המתנה שהכי תרגש אותם.

סוגי מתנות לגני ילדים

בדרך כלל רוב המתנות המוצלחות לגני ילדים והנבחרות שבהן, נושאות את תמונתו של הילד או הילדה. זה הופך את המתנה לאישית, ואף אחר לא יכול לקבל את המתנה הזו שמיועדת רק לילד שבתמונה.

אפשר לבחור בין תמונת מחזור של כל הילדים יחד וגם בפולדר מתאים לתמונה, הכי ביחד והכי גן ילדים או בפלייסמנט מעוצב, לוח הכוכבים שלי, ספל קרמיקה, סינר עם תמונה, קלמר, ציפה לכרית שינה. הכול אישי , כול המתנות עם תמונה, כל כך חמוד ומרגש.

מתנות לגני ילדים זה דבר חדש שיוצר שמחה בפרידה של הילד מהגן וגם משאר הילדים. זהו אקט שהופך את האקט הלכאורה עצוב הזה לאקט משמח, כמו חגיגה כמו מסיבה. ככה בוחרים מתנות לילדי הגן. ככה חוגגים את האירוע והופכים אותו למשמח עוד יותר.

מתנות לגני ילדים שההורים קונים 

לא רק הגננות וצוות הגן קונים מתנות לגני ילדים, יש הרבה הורים שמרגישים צורך גם לפנק את הילדים שלהם ולקנות להם משהו מתוך מגוון של מתנות לגני ילדים שהן מתנות שמתאימות לילדים בגילאים האלה ויש בהן רעיונות יפים שילדים קטנים אוהבים.

הורים יכולים לקנות לילד שלהם חלוק רחצה שבחלק האחורי מתנוססת תמונה של הילד, פוסטר על קאפה, שמצולם “י צלם מקצועי והופך כל ילד לדוגמן צמרת מתוק. משחק לוטו חברים, משחק מספר הזהב, אלבום סוף שנה, כיסא ים עם תמונה של הילד ועוד.

כל המשחקים אגב הן מתנות לגני ילדים רק שהעלות שלהן גבוהה מדי לגננות, אבל אם הורים רוצים לשמח את הילד שלהם הם בהחלט יכולים להזמין לו משחק לוטו חברים עם תמונות כל ילדי הגן.

תגידו לי יש מתנה יותר מרגשת ויפה מזו.

מתנות לגני ילדים

אין ספק שבחירה של מתנות לגני ילדים נעשית באהבה גדולה גם מצד צוות הגן, וגם מצד הורים שרוכשים לילדים שלהם לקראת סיום הגן מתנה שווה.

הבעיה היא לעיתים העלות ולכן, הגננת תרכוש מתנות לגני ילדים לפי התקציב שיש לה. ההורים מצידם יכולים לחגוג ולרגש את הילד שלהם במתנות אוהבות, מתוקות שהתמונה שלו עליהן הופכת אותם למתוקות יותר.

סגירת תפריט

  לקוחות יקרים!

  אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

  שם מלא*

  טלפון סלולרי ליצירת קשר*

  אי-מייל*

  שם הגן/חברה, ישוב

  כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון נייד של מקבל המשלוח

  מועד אחרון להספקה

  שם המוצר להזמנה*
  (אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

  כמות המוצרים*

  צבע המוצר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  העיצוב הנבחר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  כיתוב (הקדשה)
  במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

  רשימת שמות הילדים
  (רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
  במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
  אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

  הערות נוספות

  לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

  במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
  כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
  בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

  לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

  במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
  כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com