משחק טיול עם חברים במעטפת צלפון

במלאי

25.00

תיאור

משחק קובייה משעשע ותחרותי. מתנת נהדרת לסוף שנה או ליום הולדת לילדי גן.מתאים לגילאים 3+המשחק כולל לוח משחק בו מודפסות תמונות חברי הכיתה, 8 כרטיסי משימה, קובייה ו-4 חייליםניתן להזמין את המשחק ארוז בקופסה או בצלופןבשתי האופציות המשחק נראה מאוד מרשים ויפה.גודל הלוח: במשחק בצלופן: 45 ס"מ על 30 ס"מ.בקופסה: 45 ס"מ על 27 ס"מ.גודל הקופסה: 28 ס"מ על 28 ס"מ.אופן המשחק: החיילים מתקדמים על לוח המשחק בדומה למשחק "סולמות ונחשים", אלא שכאשר מגיעים לתמונה של ילד מהכיתה, על הילדים לפתוח כרטיס משימה, שבו סיפור קצר בעקבותיו מתקדמים קדימה, נשארים במקום או הולכים אחורה.

ייתכן ותאהב גם...

סגירת תפריט

לקוחות יקרים!

אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

שם מלא*

טלפון סלולרי ליצירת קשר*

אי-מייל*

שם הגן/שם החברה*

ישוב/כתובת*

כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון סולולרי של מקבל המשלוח

מועד אחרון להספקה

שם המוצר להזמנה*

כמות המוצרים*

צבע המוצר*
(רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות) במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

העיצוב הנבחר*
(רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות). שימו לב שיש מוצרים מותאמים לשם ומוצרים מותאמים לתמונות. במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

כיתוב (הקדשה)*
במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

הערות נוספות

לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שם בבקשה לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF.
כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com

×