משחק זיכרון משולב

במלאי

45.00

תיאור

שני משחקים בקופסה אחת – גם משחק זיכרון וגם דומינו. מתנת נהדרת לסוף שנה או ליום הולדת  לילדי גן. מתאים לגילאים 3+ עד 72 כרטיסים בקופסה (36 זוגות) ניתן להתאים רמת המשחק לרמת התפתחות הילד. המשחק כמו משחק זיכרון כולל 2 כרטיסים עם תמונה של כל ילדובנוסף כל כרטיס כולל מספר מ-1 עד 6, צורה הנדסית וצבע. ניתן לשלב עם שמות הילדים במקום הצורות ההנדסיות והמספרים. ניתן להזמין את המשחק במזוודת קרטון או במזוודת מתכת. גודל מזוודת קרטון: 9*16*6 + ידית נשיאה.גודל מזוודת מתכת: 15*11.5*6 + ידית נשיאה (יתכנו שינויים מינורים בגודל)גודל הקלפים: 5*7.הכרטיסים על גבי קרטון קשיח. מעוצבים משני הצדדים.מחירבמזוודת קרטון  45 ₪ במזוודת מתכת 53 ₪ 

ייתכן ותאהב גם...

סגירת תפריט

לקוחות יקרים!

אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

שם מלא*

טלפון סלולרי ליצירת קשר*

אי-מייל*

שם הגן/שם החברה*

ישוב/כתובת*

כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון סולולרי של מקבל המשלוח

מועד אחרון להספקה

שם המוצר להזמנה*

כמות המוצרים*

צבע המוצר*
(רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות) במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

העיצוב הנבחר*
(רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות). שימו לב שיש מוצרים מותאמים לשם ומוצרים מותאמים לתמונות. במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

כיתוב (הקדשה)*
במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

הערות נוספות

לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שם בבקשה לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF.
כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com

×