כך תבחרי מתנות לידה לכל המשפחה

חברה טובה שלך או אחותך ילדה, והדבר הראשון שאת רוצה לעשות הוא לבחור מתנות עבור האם ועבור התינוק. נסי לדמיין איך האחות הגדולה יותר תרגיש אם היא פתאום תקבל מתנה להולדת האח הקטן, עם ברכת ‘מזל טוב’ אישית. במדריך הבא אנסה לסייע לך לבחור את המתנות המושלמות לכל המשפחה.

 

אתחיל ואומר שהמדריך הבא הוא עבור אנשים קרובים ליולדת ולמשפחתה. אם את אימא, אחות, גיסה, בת דודה או חברה ממש טובה של היולדת ואת מחפשת אחר מתנות סמליות עם משמעות, השורות הבאות נכתבו בשבילך.

 

ההתלבטות העיקרית שלך היא בין מתנה ליולדת, מתנה לתינוק, או מתנות לשניהם. אין ספק שמתנה לתינוק משמחת את היולדת, על אחת כמה וכמה אם החלטת לשלב בין מתנה לתינוק ומתנה ליולדת עצמה, אבל החווייה של תינוק חדש שמצטרף למשפחה היא לא רק של היולדת ושל התינוק, היא גם של האח, של האחות ובואי לא נשכח את האבא. 

 

לפעמים מתנה משולבת לכל המשפחה יכולה להיות מרגשת יותר מכל מתנה שתקני ליולדת או לתינוק. מתנות לבית יכולות להכניס את המשפחה לחוויית הלידה ברגל ימין ולתת מקום לכל אחד מבני המשפחה הכל כך המאושרת ברגע הכל כך מאושר. 

 

איזו מתנה תבחרי לאחות הגדולה?

היא כל כך ביקשה אח קטן, כל כך חיכתה וציפתה לרגע בו אימא ואבא יחזרו הביתה עם התינוק הפצפון והיה לה ברור שהיא תהיה חלק מחווייה. את יודעת שרוב המבקרים לא יתנו לאחות הנרגשת את תשומת לבם ויפנו אותה לתינוק ולאמא. 

 

תחשבי איזו הפתעה נעימה, איזו תחושת העצמה את יכולה לתת לאותה ילדה שמרגישה שהיא נשארה קצת בצד בכל הפסטיבל התינוק החדש. מתנה מפתיעה כמו תחפושת נסיכה יכולה לשים שוב את האחות הגדולה במרכז העניינים ואפילו לשלב אותה בתוך השמחה.

 

איזו מתנה תבחרי לאח הגדול?

“וכולם אוהבים אותו, אתו הם משחקים, לא זוכרים כלל וכלל שגם אני עוד קצת עולל”. 

הוא לא מדבר ולא צוחק, אבל הוא מקבל הרים של תשומת לב מכולם. התינוק הקטן בא לעולם ובדיוק כמו שיש לו אח גדול, גם לאח הגדול יש עכשיו אח קטן. את יכולה להיות זו שרואה את האח הגדול, שעד לא מזמן היה מרכז היקום של ההורים שלו, ועכשיו נראה לו פתאום שהוא זז קצת הצדה.

רעיון נחמד שיכול לעזור לאח הגדול להרגיש שהוא מקבל תשומת לב, אבל כזו שאיננה מאולצת, היא לקנות לו מצעים למיטת מעבר או מצעים למיטת ילדים, לצד קניית מצעים לתינוק. מתנה כזו יכולה להפתיע את הילד, להעלות אצלו חיוך מאוזן לאוזן ולגרום לו להרגיש שהאח הקטן לא בא כדי לקחת את תשומת הלב ממנו.איך תבחרי מתנה לאבא המאושר?

לידה של תינוק חדש היא דבר מורכב עבור אבות. אחרי תשעה חודשים של הכנה וציפייה, הרגע קורה והילד שלו יוצא לאוויר העולם. אחרי ‘חופשת לידה’ בת שלושה עד חמישה ימים, האבא עולה שוב על מדי ב’ וחוזר לעבודה. 

זה אולי נשמע כמו הבריחה הגדולה מאלקטרז, אבל הרבה מאוד אבות מרגישים שהם יוצאים מחוץ למשוואה בעל כורחם. Happy wife happy life, אבל גם אבל עם חיוך על השפתיים זה דבר לא רע בכלל.

מתנות לידה לאבא יכולות לנוע בין תכשירי רחצה ובשמים, דרך חולצות מודפסות עם כיתוב ועוד.

 

כך תבחרי מתנה לכל המשפחה

במידה והתינוק מצטרף לבית בו יש כבר מספר ילדים גדולים, תוכלי לרכוש מתנה כמו עיצוב קולאז משפחתי למשל – מזכרת נפלאה בפני עצמה. גם אקססוריז לחדרי ילדים שמתאימים לגילאי הילדים הגדולים והקטנים כאחד, יכולים בהחלט לעשות את העבודה.

 

מחפשת מתנה לתינוק? מתעניין לגבי עיצוב אלבום דיגיטלי? מחפש מתנות ליום האהבה? מומחים בתחום ישמחו לייעץ ולסייע לך בכל שאלה או בקשה.סגירת תפריט

  לקוחות יקרים!

  אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

  שם מלא*

  טלפון סלולרי ליצירת קשר*

  אי-מייל*

  שם הגן/חברה, ישוב

  כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון נייד של מקבל המשלוח

  מועד אחרון להספקה

  שם המוצר להזמנה*
  (אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

  כמות המוצרים*

  צבע המוצר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  העיצוב הנבחר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  כיתוב (הקדשה)
  במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

  רשימת שמות הילדים
  (רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
  במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
  אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

  הערות נוספות

  לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

  במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
  כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
  בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

  לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

  במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
  כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com