• ארנק ג'ינס

  ארנק ג'ינס (5)

  ארנק ג'ינס איכותי, מתנה נהדרת לילדי בית הספר
 • בקבוק אקולוגי

  בקבוק אקולוגי (8)

  בקבוק אקולוגי איכותי 600 מ"למתנה יפיפייה ושימושית ליום הולדת ולסוף שנה לילד הגן. מגוון עיצובים עם תמונה אישית של הילד או עם שם הילד. ניתן להדפיס גם ציורי הילדים.הבקבוק עשוי אלומיניום עם פיה מפלסטיק קשיח.ההדפסה מבריקה וחדה,  בגודל של עד כ- 7 ס"מ על 10 ס"מ בחזית הבקבוק. התמונות והשמות יוצאים מדהים!לא לשטיפה באמצעות מדיח כילים.אחרי שימוש ההדפסה לא דוהה אך המוצר יכול לאבד צבע (החלק הלבן - הלא מודפס) בעיקר עקב נפילות/מכות.עם אישור מכון התקנים הישראלי.מגוון עיצובים לבחירה.
 • בקבוק נירוסטה

  בקבוק נירוסטה (17)

  בקבוק חזק ואיכותי, מתנה שימושית ויפה לילדי הגן ובית הספר.הבקבוק עשוי מנירוסטה עם פיה מפלסטיק קשיח (בצורת קשית נשלפת)ניתן להדפיס עם שם או תמונת הילד והקדשה או שם הגן, ההדפסה בגודל של עד כ- 7 ס"מ על 10 ס"מ בחזית הבקבוק.נפח: 500 מ"ללא לשטיפה באמצעות מדיח כילים.אחרי שימוש של מספר חודשים ההדפסה לא דוהה אך המוצר יכול לאבד צבע (החלק הלבן - הלא מודפס) בעיקר עקב נפילות/מכות. יש לציין כי החומר חזק בהרבה מבקבוקי האלומיניום הנפוצים בשוק.הפיה חזקה במיוחד וניתן להשתמש בה חודשים רבים.
 • הגדה של פסח

  הגדה של פסח (4)

  הגדה של פסח מלאה עם ציורים יפים מתאימים לילדים.גודל A5, כריכה רכה עם תמונה של הילד ועיצוב של פסח.נייר כרומו איכותי  ועבה 300 גראם.מזכרת יפיפייה מתקופת הגן לכל החים
 • חולצה

  חולצה (9)

  חולצה לבנה נעימה למגע. ניתן להתאים את המתנה לכל גיל ואירוע. מידות: ממידה 2 עד XXXL.אנו מציעים מגוון גדול של אופציות יצירתיות להדפסה על החולצה. ניתן להדפיס שם, תמונה אישית של הילד, ציור של הילד, תמונת מחזור או עיצוב עם שם הילד. ניתן לשלב את שם הגן/בית הספר וכן הקדשה. תציעו רעינות מקוריים להדפסה ונשמח ליישם!שטח מקסימלי להדפסה: A4. ההדפסה חדה ובהירה.ההדפסה מצד אחד (קדימה או אחורה) ניתן להוסיף הדפסה בצד השני בתוספת של 5 ש"ח.הבד וההדפסה עמידים בכביסה וייבוש במכונת ייבוש. ניתן להשתמש חודשים רבים.
 • חנוכייה גדולה

  חנוכייה גדולה (5)

  חנוכיה מאלומיניום בגודל 19 *20 ס"מ. מגיעה עם סט קנים להדבקה מגוון עיצובים לבחירה
 • יומן תלמיד (8)

  יומן תלמיד דו יומי לשנת הלימודים 2018-2019 גודל A5 כריכת ספירלה
 • כיסא ים

  כיסא ים (4)

  כיסא ים עם תמונה אישית והקדשה.
  כיסא איכותי ונוח לשימוש גם בבית וגם בים או פיקניק.
  ניתן לבחור ממגוון עיצובים.
  מתנה מדליקה ליום הולדת או לסוף שנה.
  ניתן לעצב גם עם שם הילד, ללא תמונה.
  הכיסא חזק מאוד ובטיחותי, לא נשבר לאחר שימוש של שנים רבות. מחזיק ילדים עד משקל 30 קילו ללא כל בעייה. מתאים לילדים מגיל שנה עד 8.
  ההדפסה על גבי בד נשלף, אשר ניתן לכבס ולייבש במכונת ייבוש. ההדפסה לא יורדת עם הזמן.
 • כרית נוי

  כרית נוי (12)

  כרית נוי בגודל 40*40 כולל ציפית סטן לבנה ומילוי. מגוון רחב של עיצובים בשילוב עם תמונה או שם הילד. ניתן להדפיס גם ציורי הילדים. הדפסה,חדה, בהירה ואיכותית ביותר ועמידה בכביסה ויבוש במכונת יבוש. ארוז בצלופן. מתנה יפיפיה לילדי הגן, מגיל שנה עד גיל 6. מזכרת של הגן שתלווה את ילדינו לאורך שנים רבות. שטח ההדפסה: עד 30*30. ניתן לשלב בהדפסה את שם הגן והקדשה. הבד רך ונעים מאוד למגע. קישוט יפיפייה לחדר הילד!
 • לוח שנה גדול להדבקה

  לוח שנה גדול להדבקה (4)

  ראש השנה כבר בפתח! תתכוננו מראש! תזמינו לוחות שנה יפיפיים עם שם הגן וברכה ותדביקו את תמונות הילדים לבד. לוחות שנה במגוון עיצובים להדבקה (עיצובים לבחירה בתחתית העמוד). מידות חיצוניות 26 * 40 ס"מ. לוח זה מסופק ללא תמונות אישיות, יש מקום להדבקת התמונה ע"י הלקוח. גודל התמונה להדבקה 10 * 15. עם תאריכון לתלישה. ניתן לשלב הקדשה ושם הגן. המחיר לא כולל צילום והספקה.
 • לוח שנה גדול עם תמונה

  לוח שנה גדול עם תמונה (7)

  לוח שנה גדול עם תמונה. מידות חיצוניות: 26 * 40 ס"מ. כולל תמונה אישית והקדשה ושם הגן. עם תאריכון לתלישה. המחיר לא כולל צילום והספקה.
 • לוח שנה עם דף קשר

  לוח שנה עם דף קשר (2)

  לוח שנה בגודל 26 * 40 בשילוב עם דף קשר ותאריכון לתלישה. המחיר אינו כולל עריכת דף הקשר (קובץ עם דף הקשר מסופק ע"י הגן). ניתן לערוך דף קשר בתוספת החל מ- 8 ש"ח ליחידה. המחיר אינו כולל צילום והספקה.
 • מגבת גוף

  מגבת גוף (6)

  מגבת כותנה איכותית, עבה ונעימה למגע רוחב 130 ס"מ אורך 65 ס"מ. מתנה נהדרת ושימושית מאוד! מתאים לכל גיל
 • מגבת פנים

  מגבת פנים (5)

  מגבת כותנה איכותית, עבה ונעימה למגע רוחב 70 ס"מ אורך 50 ס"מ. מתנה נהדרת ושימושית מאוד! מתאים לכל גיל
 • מגנט לראש השנה

  מגנט לראש השנה (4)

  מגנט לראש השנה עם תמונה אישית במגוון עיצובים מידות 15 * 21 ס"מ המחיר אינו כולל צילום והספקה.
 • מזוודת מתכת

  מזוודת מתכת (13)

  מזוודת מתכת עם ידית נשיאה.ניתן להשתמש לאוספים או לחומרי יצירה של הילד.מגוון רחב של עיצובים בשילוב של תמונה אישית של הילד או שם. ניתן להדפיס גם ציורי הילדים. תביאו לנו רעיונות להדפסה ונשמח ליישם!!!גודל: 13.5 * 21.5 * 7 + ידית נשיאה מפלסטיק עם שילוב מתכת (יתכן שינויים מינורים בגודל).רעיון נהדר למתנה לחגים כגון פורים (למשלוח מנות) או חנוכה (עם מטבעות זהב או ממתקים) תחשבו על רעיונות נוספים (אוסף תמונות, צבעים, משחקים ועוד).המזוודה לא מומלצת כ- LUNCH BOX, ראו בבקשה את קופסת האוכל SISTEMA 
 • מזוודת מתכת קטנה

  מזוודת מתכת קטנה (10)

  מזוודת מתכת עם ידית נשיאה גודל 11.5 *15 * 6 + ידית נשיאה 0יתכנו שינוים מינורים בגודל).אידאלית ליום הולדת, למשלוח מנות או למילוי ממתקים לפורים או חנוכה. משמשת אחר כך לאוספים או חומרי יצירה של הילד. מגוון עיצובים.ניתן להשתמש לאוספים או לחומרי יצירה של הילד.מגוון רחב של עיצובים בשילוב של תמונה אישית של הילד או שם. ניתן להדפיס גם ציורי הילדים. תביאו לנו רעיונות להדפסה ונשמח ליישם!!!המזוודה לא מומלצת כ- LUNCH BOX, ראו בבקשה את קופסת האוכל SISTEMA  
 • מנורת לילה

  מנורת לילה (15)

  מנורת לילה מעוצבת עם תמונה או שם של הילד.מתנה שימושית ויפיפייה שילדים אוהבים מאוד. מהמתנות הנמכרות ביותר!שטח הדפסת התמונה: 10 * 15. ניתן לשלב הקדשה ושם הגן.המנורה מופעלת באופן פשוט ובטיחותי ביותר.המנורה עשוייה מפלסטיק קשיח, מחזיקה שנים רבות. הנורית, שמחזיקה אף היא שנים רבות, ניתנת להחלפה (ניתן לרכוש בכל חנות של מוצרי תאורה).חשמל 220V.התמונה המודפסת ניתנת להחלפה ע"י שליפה מחריץ צדדי, באופן פשוט וקל.מזכרת שתלווה אתילדיכם לאורך שנים רבות.
 • מתנות ללא התאמה אישית

  מתנות ללא התאמה אישית (12)

  מתנות ללא הדפסת תמונה או שם הילד
 • מתנות לקיץ

  מתנות לקיץ (13)

  מתנות לקיץ ללא הדפסת תמונה או שם הילד.
 • סביבון לחנוכה

  סביבון לחנוכה (4)

  סביבון מגניב לחנוכה, הדפסה חדה ומבריקה.ניתן להדפיס תמונה או שם הילד.מזכרת מעולה לילדי הגן!
 • סט מצעים למיטה

  סט מצעים למיטה (8)

  מתנה נהדרת שכל הילדים אוהבים!ציפית בגודל 50*70 ס"מ (לכרית סטנדרטית) שטח הדפסה בגודל 20*30ניתן להגדיל את שטח ההדפסה לגודל 30*30 בתוספת 5 ש"חניתן להדפיס כל גראפיקה מהמוצגות למטה וכן ציורי הילדים.ניתן לשלב בגראפיקה את שם הגן/בית הספר והקדשה.הבד חזק ונעים מאוד למגע, ניתן לכבס ולייבש במייבש. ההדפסה לא יורדת עם הזמן, ניתן להשתמש זמן ממושך.המזכרת תלווה את הילדים שנים רבות!תביאו לנו רעיונות להדפסה על הכרית ונשמח לבצע עבורכם!סדין: הסדין מכותנה, בצבע לבן, תכלת, טורקיז או וורוד.גודל הסדין  90 * 200ההדפסה על הציפית בלבד, בגדול A4 או 30 *30מוצר מיוחד ואהוב מאוד
 • סינר ילדים

  סינר ילדים (6)

  סינר ילדים עם תמונה של הילד או עם שם והקדשה.עיצובים יפייפיים.ניתן להדפיס גם ציורי הילדים.הסינר מתאים לילדים מגיל שנה עד 7.שטח ההדפסה עד A4 = 20*30. ההדפסה חדה וברורה.עשוי מבד פולייסטר איכותי (לא אל בד).ניתן לכבס פעמים רבות וכן לייבש במכונת ייבוש.ההדפסה לא יורדת עם הכביסות.הבד חזק במיוחד, הילדים לא יצליחו לקרוע אותו!הילדים יעשו יצירות אין סוף ולא ילכלכו את הבגדים. מתנה יפה ושימושית מאוד.הסינר נמכר ללא אביזרים (כובע, מערוך, כילים).
 • ספל קרמיקה עם תמונה

  ספל קרמיקה עם תמונה (7)

  ספל קרמיקה איכותי, מתאים לשטיפה במדח כילים. עם תמונה אישית. והקדשה מידה 300 מ"ל (11 OZ). בפלסטיק איכותי עמיד בחום ומדיח כילים: תוספת 5 ש"ח
 • ערכת כיתה א' גדולה

  ערכת כיתה א' גדולה (17)

  ערכת כיתה א' מתנת סוף שנה מקסימה לילדי גני חובה ולילדי בית הספר! הערכה כוללת קלמר 3 תאים, מערכת שעות, 24 מדבקות למחברות וסימניה. עיצובים מרהיבים לבנים ולבנות.גודל הקלמר: 20 ס"מ על 13 ס"מ, שטח ההדפסה (בחזית הקלמר) 20 ס"מ על 10 ס"מ.כולל 3 תאים נפרדים, כל אחד עם הריצ'רץ שלו.בד הקלמרים חזק ועמיד, ניתן להשתמש במוצר לאורך שנים. ניתן לכבס.הריצ'רצ'ים חזקים ואיתנים, לא מתכלים.מגוון צבעים: כחול, ורוד, כחול, ירוק (יש לוודא המצאות הצבעים במלאי).המדבקות חתוכות באופן שניתן לשלוף אותן ללא כל קושי. מודבקות על לוח A4.עיצוב המדבקות, מערכת השעות והסימניה תואם את עיצוב הקלמר באופן מושלם.מערכת שעות בגודל A4 עשוייה נייר כרומו 300 עם למינציס דו צדדית.סימניה בגודל של כ-5 ס"מ על כ-14 ס"מ.ניתן לעצב את הערכות עם תמונות או שמות הילדים.
 • ערכת כיתה א' קטנה

  ערכת כיתה א' קטנה (18)

  ערכה הכוללת קלמר 3 תאים ו- 24 מדבקות. ניתן להדפיס עם שם או עם תמונה. מתנה שימושית ויפה לעולים לכיתה א' ולילדי בית הספר.גודל הקלמר: 20 ס"מ על 13 ס"מ, שטח ההדפסה (בחזית הקלמר) 20 ס"מ על 10 ס"מ.כולל 3 תאים נפרדים, כל אחד עם הריצ'רץ שלו.בד הקלמרים חזק ועמיד, ניתן להשתמש במוצר לאורך שנים. ניתן לכבס.הריצ'רצ'ים חזקים ואיתנים, לא מתכלים.מגוון צבעים: כחול, ורוד, כחול, ירוק (יש לוודא המצאות הצבעים במלאי).המדבקות חתוכות באופן שניתן לשלוף אותן ללא כל קושי. מודבקות על לוח A4. עיצוב המדבקות תואם את עיצוב הקלמר באופן מושלם.
 • פאזלים

  פאזלים (3)

  פאזלים בגדלים שונים, 20, 24 או 48 חלקים לפי הגודל.חומרים: עץ, קרטון ופלסטיק.לילדי הגן מומלץ פאזל פלסטיק עקב עמידותו לאורך השנים. מידות: פאזל 48 חלקים בגודל A4 פאזל 24 חלקים בגודל A5ניתן להדפיס כל תמונה או ציור, כולל: תמונת הילד, תמונת המשפחה, תמונת מחזור, יצירת הילד ועוד.הפאזל מקרטון מומלץ לאוהבי תמונות, ע"מ להציג אותו כתמונה, פחות כדי לשחק ולהרכיב אותו, כיוון שהוא נוטה להתקלף עם הזמן.
 • פולדר דיגיטלי

  פולדר דיגיטלי (9)

  סה"כ 4 עמודים: עמוד הכריכה עם תמונת הילד בגודל 20*30, 2 עמודי האמצע (גודל A3 פתוח) עם תמונת מחזור והעמוד האחרון (A4) עם הקדשה. מגוון רחב של עיצובים. עשוי מנייר כרומו עם למינציה דו צדדית בכל העמודים. מזכרת נהדרת שתישאר איתנו שנים רבות, הלמינציה מעניקה לפולדר ברק וכן עמידות וחוזק (עמיד בהתזת מים, אבק) יש לנו הקדשות רבות ומרגשות שניתן להשתמש בהן, או כמובון לכתוב את ההקדשה שאתם תציעו. מתנה מרשימה המשלבת תמונת מחזור ברורה ואיכותית עם תמונה אישית גדולה ומרשימה של הילד. המחיר אינו כולל צילום הילדים (ניתן להזמין צילום בתשלום נוסף - מוגבל עקב מיקום גיאוגראפי של הגן).
 • פונצ'ו מגבת

  פונצ'ו מגבת (26)

  מגבת פונצ'ו, מתנה מצויינת לילדי הגן, לסוף שנה ולימי הולדת.עשוי מכותנה איכותית 100% עם הדפסה מקדימה, מחזיק שנים ולא דוהה לאחר כביסות ומייבש.גודל: 120 ס"מ לערך ( 60 ס"מ קדימה, 60 ס"מ מאחורה וקפוצ'ון). הגודל הנו אחיד.ניתן להדפיס תמונה או שם הילד, עם או בלי הקדשה ושם הגן.צבעים: תכלת כהה, ורוד כהה, לבן, קרם (יש לוודא המצאות הצבעים במלאי). יתכן צבעים נוספים.

  מגוון עיצובים עם תמונה אישית של הילד או עם שם הילד לבחירה.

 • פיג'מה

  פיג'מה (10)

  פיג'מה קיצית לבנים/בנות עם הדפסה אישית , מגוון עיצובים לבחירה. ניתן להדפיס תמונה, שם הילד וגם ציורי הילדים. הבד חזק וניתן לכבס ולייבש במכונת ייבוש, ההדפסה אינה דוהה עם הכביסות. בנים: 2 חלקים, מכנסיים צבע כחול, חולצה לבנה עם שרוול כחול. לבנות כותונת עם שרוולים ורודים. מידות: ממידה 2 עד 14.ההדפסה חדה ובהירה, ניתן לשלב את שם הגן/בית הספר וכן הקדשה.מחזיק חודשים רבים של שימוש אינטנסיבי.
 • פלייסמט מעוצב

  פלייסמט מעוצב (14)

  פלייסמט בגודל A3 בשילוב שם/תמונה אישית. ניתן להדפיס גם ציורי הילדים.הפלייסמנט עשוי מפלסטיק איכותי הניתן לניקוי ושימוש רב פעמי.ההדפסה חדה ובהירה, כמעט על כל שטח הפלייסמט.מתנה גדולה, מרשימה, שימושית מאוד ולא יקרה. ניתן לבחור ממגוון עיצובים יפיפיים.ניתן לשלב בעיצוב הקדשה ושם הגן/בית הספר.לא לשטיפה במדיח כילים.
 • ציפית חלומות

  ציפית חלומות (2)

  ציפית איכותית לכרית שינה בד נעים למגע חלום אישי של כל ילד! גודל 70*50
 • ציפית לכרית שינה

  ציפית לכרית שינה (24)

  מתנה נהדרת שכל הילדים אוהבים!ציפית בגודל 50*70 ס"מ (לכרית סטנדרטית) שטח הדפסה בגודל 20*30ניתן להגדיל את שטח ההדפסה לגודל 30*30 בתוספת 5 ש"חניתן להדפיס כל גראפיקה מהמוצגות למטה וכן ציורי הילדים.ניתן לשלב בגראפיקה את שם הגן/בית הספר והקדשה.הבד חזק ונעים מאוד למגע, ניתן לכבס ולייבש במייבש. ההדפסה לא יורדת עם הזמן, ניתן להשתמש זמן ממושך.המזכרת תלווה את הילדים שנים רבות!תביאו לנו רעיונות להדפסה על הכרית ונשמח לבצע עבורכם!
 • קופסת אוכל סיסטמה

  קופסת אוכל סיסטמה (38)

  קופסת אוכל בנפח 1.4 ליטר, בגודל 14*14 ס"מ, גובה 9.5 ס"מ, מחולקת ל- 3 תאים. ניתנת לשטיפה במים (ההדפסה יורדת במדיח כילים), BPA-free. תוצרת ניו זילנד, אישורי FDA.הקופסא בצבע לבן/שקוף חלבי עם סגר צבעוני (בצבעים תכלת, ירוק, ורוד וסגול).עם הדפסת שמות או תמונות ילדי הכיתה, מתנה לסוף שנה מושלמת לילדי הגן ובית הספר.ניתן להדפיס גם ציור והקדשה או שם הגן. ניתן להשתמש במוצר חודשים רבים.הקופסא המועדפת על הורי הילדים ואהובה על ילדי הגן ובית הספר עקב שימושיות וקלות השטיפה ועמידה איתנה. מתנה יפייפיה ושימושית מאוד.
 • קופסת אוכל סיסטמה לבוגרים

  קופסת אוכל סיסטמה לבוגרים (24)

  קופסת אוכל בנפח 1.4 ליטר, בגודל 14*14 ס"מ, גובה 9.5 ס"מ, מחולקת ל- 3 תאים. ניתנת לשטיפה במים (ההדפסה יורדת במדיח כילים), BPA-free. תוצרת ניו זילנד, אישורי FDA. הקופסא בצבע לבן/שקוף חלבי עם סגר צבעוני (בצבעים תכלת, ירוק, ורוד וסגול). עם הדפסת שמות או תמונות ילדי הכיתה, מתנה לסוף שנה מושלמת לילדי הגן ובית הספר. ניתן להדפיס גם ציור והקדשה או שם הגן. ניתן להשתמש במוצר חודשים רבים. הקופסא המועדפת על הורי הילדים ואהובה על ילדי הגן ובית הספר עקב שימושיות וקלות השטיפה ועמידה איתנה. מתנה יפייפיה ושימושית מאוד.
 • קלמר 3 תאים

  קלמר 3 תאים (37)

  מתנה מושלמת לילדי גן החובה או בית הספר.ניתן לעצב עם שם או תמונת הילד.מגוון צבעים: כחול, ורוד, כחול, ירוק (יש לוודא המצאות הצבעים במלאי).גודל הקלמר: 20 ס"מ על 13 ס"מ, שטח ההדפסה (בחזית הקלמר) 20 ס"מ על 10 ס"מ.כולל 3 תאים נפרדים, כל אחד עם הריצ'רץ שלו.בד הקלמרים חזק ועמיד, ניתן להשתמש במוצר לאורך שנים. ניתן לכבס.הריצ'רצ'ים חזקים ואיתנים, לא מתכלים.
 • שמיכת פליז

  שמיכת פליז (7)

  הדפסה על שמיכת פליז. גודל השמיכה  120 * 150 עם הדפסת עיצוב ותמונה או שם הילד בגודל A4 הדפסת גודל A3 בתוספת 5 ש"ח. השמיכה בצבע קרם (אוף וואיט) יתכן גם צבע לבן (יש לוודא כי קיים במלאי). השמיכה ניתנת לכביסה ויבוש, ההדפסה אינה דוהה עם הזמן. מתנה שימושית ויפה שתלווה את ילדינו לאורך כל ילדותם! הבד חזק וגם מאוד רך ואיכותי, מאוד נעים למגע, מחמם את ילדינו, שיהיו בריאים!!! ניתן להדפיס את תמונת הילד, שם הילד וגם ציורי הילדים, בשילוב שם הגן/ בית הספר והקדשה. ההדפסה חדה ובהירה. מתנה נהדרת לימי הולדת ואירועים וחגים שונים. עיצובים מגוונים ומרהיבים.
 • שרפרף איחסון

  שרפרף איחסון (28)

  כיסא שמשמש גם ארגז אחסון לצעצועים, אוספים או משחקים. ניתן להדפיס את שם הילד, תמונתו או ציורי הילדים. גודל הכיסא 25*25*25 ס"מ מגוון עיצובים לבחירה. מחזיק ילדים עד משקל 25 קילו ללא כל בעייה. הקופסא מצופה בד פולייסטר בה ניתן להדפיס ללא קושי. מתאים לילדים בגיל גן (משנה עד 6). ההדפסה על חזית הקופסא. ההדפסה חדה וברורה, התמונות יוצאות מדהימות!. צבעי המכסים: כחול, ורוד וירוק. ניתן לשלב בהדפסה הקדשה ו/או שם הגן. המוצר מחזיק שנים רבות. מתנה יפה ושימושית שתלווה את ילדינו לאורך כל ילדותם.
 • תיק גן אישי

  תיק גן אישי (29)

  תיק גב לגן איכותי עם תמונה אישית או שם הילד. – התיק כולל 2 תאים ו-2 כיסים צדדיים לבקבוק מים. – הדפסה איכותית על כל השטח של הקלפה. – ניתן לבחור גרפיקה להדפסה בין מגוון עיצובים המוצגים למטה. – מגוון בצבעים: כחול, וורד, ירוק, סגול (יש לוודא המצאות במלאי) – לכל עיצוב ניתן להוסיף הקדשה ולוגו של הגן.מידות התיק: 25*35**9.5 + שני פאוצ'ים בצדדים (המידות יכולות להשתנות שינוים מינורים) המידות האידאליות לתיג גב לגן (לא מתאים לבית ספר).הריצ'רצ'ים חזקים ועמידים. בד חזק ואיכותי מאוד, ניתן לכבס ולייבש במייבש. ניתן להשתמש לאורך שנים רבות. ההדפסה לא דוהה עם הזמן.
 • תיק שרוך

  תיק שרוך (12)

  תיק שרוך מבד איכותי ועבה סגנון קנבס (לא ניילון). מידות חוץ: 32 * 40 ס"מ שטח הדפסה מקסימלי: עד A4. התיק ניתן לכביסה וייבוש במכונת ייבוש. הבד חזק וההדפסה אינה דוהה עם הזמן והכביסות. אידאלי לשימוש הילדים בטיולים. מתנה מתאימה לילדים מגיל 3 עד 7. ניתן להדפיס את תמונות הילדים, את שמות הילדים וגם ציורים של הילדים. ניתן לשלב את שם או לוגו של הגן/ בית הספר. ניתן לשלב הקדשה.
 • תמונת מחזור

  תמונת מחזור (9)

  תמונת מחזור גודל A4 עם למינציה דו צדדית איכותית
סגירת תפריט

לקוחות יקרים!

אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 0502-393091 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

שם מלא*

טלפון סלולרי ליצירת קשר*

אי-מייל*

שם הגן/שם החברה*

ישוב/כתובת*

כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון סולולרי של מקבל המשלוח

מועד אחרון להספקה

שם המוצר להזמנה*
(אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

כמות המוצרים*

צבע המוצר*
(רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

העיצוב הנבחר*
(רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

כיתוב (הקדשה)*
במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

רשימת שמות הילדים
(רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

הערות נוספות

לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com

×