מתנות לתלמידים לסוף שנה

סוף שנה הוא הזדמנות טובה ונדירה להעניק לתלמידים בבית הספר מתנה משמעותית שאיתה יוכלו לצאת לחופש הגדול, ובאופן שיביא עמו ערך מוסף עבורם. מתנות כאלה, הנבחרות בקפידה ומתוך מחשבה מרובה תמיד יתקבלו בהתרגשות רבה מהרגיל בקרב התלמידים וגם בקרב ההורים, מאחר והן מראות את התהליך שעברו התלמידים במהלך השנה, הן מעוררות אצלם סקרנות וציפייה לשנה הבאה, והן אף מעצימות כל ילד וילד באופן מיוחד. כל אלה הם רק חלק קטן מכלל העקרונות שכדאי לחשוב עליהם כאשר בוחרים מתנות לתלמידים לסוף שנה, וזאת בכדי להבטיח סיכום חיובי ואיכותי עבורם של התקופה החולפת.

מתנות מעצימות

אצלנו בסטודיו פמיליה יש מגוון רחב של מתנות לגני ילדים ומתנות לבתי ספר,כל המתנות שלנו  מקפידות לא רק על רמת צילום ומוצר גבוהות במיוחד, אלא גם על אותו ערך מוסף, המאפיין את כלל המתנות שלנו; בכל מתנה שאנו מציעים הושקעה מחשבה רבה והתמקדות בילד ובמה שהוא רוצה וצריך, כך שלכם נותר רק לבחור מתוך שלל האפשרויות הרבות את מה שהכי מתאים עבור הילד או הילדים בכיתה שלכם. במבחר המתנות שלנו תוכלו ליהנות מפאזלים עם ציור או תמונה של התלמידים, מפוסטרים וקולאז'ים יפיפיים הניתנים להתאמה אישית, מחפצים שימושיים בעיצוב אישי ועוד ועוד. כל ילד זקוק למתנה מיוחדת משלו, ואופן דומה בכל כיתה טמון פוטנציאל גדול כקבוצה, הניתן להמחשה בעיקר בסוף השנה - כאשר ניתנת ההזדמנות הנדירה לבחון את מה שכבר עבר ולחשוב גם על העתיד.

איך יודעים באיזו מתנה לבחור?

על פי רוב, אנו מחלקים את סוג המתנות לכמה קבוצות עיקריות, אך ניתן בהחלט "לערבב" בין מאפייניהן השונים עד לבחירת המתנה המושלמת עבורכם. בראש ובראשונה מבחינת התמונות עצמן, אנו נוהגים לחלק אותן לשני סוגים: תמונות אישיות ותמונות של כל הכיתה יחד. לכל אחד מהסוגים יש יתרונות ודגשים מובנים, ואנו ממליצים לבחור בתמונה הקבוצתית כאשר ניכר כי הכיתה עברה תהליך משמעותי יחד - או לחלופין כאשר יש רצון מצד המורה להבליט את אותו פוטנציאל. מנגד, במקרים בהם יש רצון להעניק מתנה אישית וקרובה יותר לכל אחד ואחת, אנו ממליצים כמובן על מתנות לתלמידים לסוף שנה בצורת פורטרטים אישיים.

ובאיזו מתנה לבחור לבסוף?

המבחר שלנו אמנם גדול וקשה לבחור ממנו, אך בחשיבה על המתנה הסופית כדאי שתשאלו את עצמכם את השאלות הבאות: האם אתם מעוניינים לתת לתלמידים משחקים מאתגרים המשפרים מיומנויות, כדי "להכניס" אותם בצורה חיובית לחופש הגדול (פאזלים ומשחקי לוטו)? או שאתם מעדיפים דוקא לתת להם מתנות בסיסיות יותר, כאלה שישמשו אותם על בסיס יומי בשנה הבאה עם מזכרת מתוקה מהשנה החולפת (תיק בית ספר, ערכת לימודים אישית, בקבוק או קופסת אוכל)? אפשרות שלישית וטובה לא פחות מאלה, היא מתנה שתיתן לילדים מעין "תיאבון" לקראת החופש הגדול וחשק להתנסות בתחביבים חדשים - כמו סינר של השף הקטן, כסא ים צבעוני ועוד. הבחירה מתוך מגוון האפשרויות עשויה להיות קשה, אך עם היצמדות לשאלות הנכונות עשויה לעזור מאד ולהביא להחלטה הטובה והמותאמת ביותר עבור התלמידים שלכם.

העיצובים שלנו

כל המוצרים בסטודיו פמיליה שומרים על איכות גבוהה מאד של חומרי גלם, רמת הדפסה וכמובן גם עמידות לאורך זמן, וכן המחירים שומרים תמיד על סטנדרטים אטרקטיביים מאד, כך שלכם נותר למעשה ליהנות מכל העולמות יחד. תוכלו לפנות אלינו ולהתייעץ בכל שאלה הנוגעת לבחירת מתנות לתלמידים לסוף שנה במקרה המיוחד שלכם, ולאחר בחירת האפשרות הרצויה תקבלו הצעת מחיר מפתיעה ונוחה - שלא תותיר לכם מקום לספק.

סגירת תפריט

לקוחות יקרים!

אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

שם מלא*

טלפון סלולרי ליצירת קשר*

אי-מייל*

שם הגן/שם החברה*

ישוב/כתובת*

כתובת למשלוח (למזמינים משלוח)

שם המוצר להזמנה*

כמות המוצרים*

צבע המוצר*
(רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות) במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

העיצוב הנבחר*
(רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות). שימו לב שיש מוצרים מותאמים לשם ומוצרים מותאמים לתמונות. במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

כיתוב (הקדשה)*
במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

הערות נוספות

לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שם בבקשה לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF.
כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com