מתנות לתלמידים לסוף שנה – תהיו מקוריים!

מתנות לתלמידים לסוף שנה

לבחור מתנות שמיועדות לתלמידים לסוף שנה זה אחד מהדברים המורכבים ביותר שיש, דווקא בגלל שיש היום אפשרויות רבות. לכן, בין אם אתם משמשים כוועד הכיתה ועליכם לחשוב על מתנות מקוריות וטובות ובין אם אתם מורים שרוצים להעניק לתלמידים משהו קטן מכם, כדאי שתקדישו לעניין הזה מחשבה מרובה. האם אתם רוצים להכין לכולם חולצות מודפסות? האם אתם רוצים לקנות לכל ילד מתנה קטנה שיכולה לשמש אותו עבור הטלפון, כמו מחזיק או שומר לנייד? האמת היא שיש מגוון אדיר של אפשרויות ולכן ההמלצה הכי טובה תהיה לא להשאיר את ההתעסקות בנושא הזה לרגע האחרון. במקום זה אתם יכולים להתחיל לחשוב על הדברים כבר עכשיו, לראות מספר קטלוגים שונים וכך לבחור את הטוב ביותר. אתם תראו שלא משנה אם תיקנו לתלמידים מתנה גדולה או קטנה כי בכל מקרה מה שישמח אותם זו תשומת הלב, אז למה לחשוב פעמיים?

מאיפה מתחילים?

כפי שהוזכר לעיל, בתחום של מתנות לתלמידים לסוף שנה השמיים הם הגבול כי אתם יכולים לקנות היום לתלמידים שלכם כל דבר שתרצו. לכן ברור למה צריך לעשות סינון כי אחרת החיפוש אחר המתנה המושלמת יהיה מורכב מידי. זה אומר שכדאי לכם לבדוק, לפני הכול, כמה אתם מוכנים להשקיע כי זה יסייע בבחירת המתנה המושלמת ורצוי לזכור שמתנה טובה היא לא תמיד חייב להיות מתנה יקרה. למעשה יש היום אפשרות גם להזמין מתנות קטנות אונליין שמגיעות מחו”ל ונמכרות במחירים מאוד נמוכים. לכן, אם תחשבו על הדברים מראש ותתכננו הכול בזמן, תוכלו לחסוך לא מעט כסף על כל מתנה שאתם רוכשים.

איפה כדאי לקנות מתנות יפות לתלמידים?

כעת אתם בוודאי תוהים איפה שווה לרכוש מתנות לתלמידים לסוף שנה והאמת היא, שגם כאן יש מספר אפשרויות. ראשית, תוכלו לקנות את המתנה בחנויות פיזיות שאליהן תגיעו ובהן תוכלו לראות את המתנות, לגעת בהן ולהתרשם מהן. שנית, תוכלו לקנות הכול גם באינטרנט ואין ספק שיש לכך כמה יתרונות בולטים. למעשה כאשר קונים מתנות באינטרנט אפשר ליהנות לא רק מהמחיר הכי טוב שיש אלא גם מהנוחות הנפלאה. תחשבו על זה: אתם יושבים מול המחשב, עוברים על קטלוגים ועל רעיונות שונים עבור מתנות מקסימות ובוחרים את מה שהכי מתאים לכם. כל המתנות יגיעו אליכם הביתה, מה שאומר שתשקיעו בקניה כזאת מינימום מאמץ. זה לא במקרה שהרבה אנשים קונים היום מתנות שונות אונליין ואתם תראו שגם במקרה שלכם זו תהיה בחירה מאוד טובה. שימו לב רק שאתם קונים דרך אתר שיהיה כמה שיותר אמין, כי מה פתאום לקחת סיכונים מיותרים שאחר כך יעלו לכם הרבה? שווה גם לבדוק, להשוות מחירים ולראות האם האתר עצמו מומלץ על ידי גולשים אחרים באינטרנט.

סגירת תפריט

  לקוחות יקרים!

  אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

  שם מלא*

  טלפון סלולרי ליצירת קשר*

  אי-מייל*

  שם הגן/חברה, ישוב

  כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון נייד של מקבל המשלוח

  מועד אחרון להספקה

  שם המוצר להזמנה*
  (אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

  כמות המוצרים*

  צבע המוצר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  העיצוב הנבחר
  (רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

  כיתוב (הקדשה)
  במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

  רשימת שמות הילדים
  (רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
  במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
  אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

  הערות נוספות

  לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

  במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
  כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
  בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

  לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

  במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
  כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com