מתנות לילדי הגן – איך בוחרים ואיפה קונים

מתנות לילדי הגן

להיות גננת במדינת ישראל זה אומר להשקיע מכל הלב בכל אחד ואחד מילדי הגן, וזה נכון בין אם יש לך שלושים ילדים בגן, יותר או פחות. כל אחד מהם זקוק לתשומת לב אישית ואסור לך לשכוח שבסופו של דבר יש לך השפעה גדולה ביותר על הילדים הקטנים האלה. לכן ברור מדוע תרצי לגרום להם לזכור את הרגעים היפים האלה בצורה מיוחדת ונעימה, מה שאומר שמידי פעם בוודאי תרצי לקנות מתנו לילדי הגן. מתנות כאלה יכולות להיות הפתעות קטנות לחגים או מתנה שכל ילד יקבל ביום ההולדת שלו, אז למה את מחכה? זה נכון שאת יכולה להתעמק בנושא של מתנות לילדי הגן בכל פעם כשאת רוצה לקנות מתנה, אך אם אפשר לעשות את כל הבירורים האלה מראש ולקנות בבת אחת את כל המתנות, אז למה לא? מתנות מקסימות לילדי הגן עושות את ההבדל בין ילדים מרוצים שאוהבים להיזכר בגן לבין ילדים שלא ממש זוכרים את התקופה הזאת ולכן השקעה כזאת תשתלם מאוד.

איך לבחור את המתנות הכי שוות שיש?

אומנם זה נכון שבסך הכול מדובר על מתנות שמיועדות לילדים קטנים אך בסופו של דבר, כל מתנה היא מתנה וצריך להשקיע. לכן, אם לרגע חשבת ללכת לחנות של הכול בחמישה שקלים ולקנות שקית גדולה של משרוקיות, לא בטוח שזו הבחירה הכי טובה שיש. העניין הוא שאם את כבר נותנת מתנות לילדי הגן, למה שלא תנצלי זאת גם כדי להעביר מסר חשוב של חברות ואהבה? בנוסף לכך, המטרה היא הרי לא רק לקנות מתנה קטנה שתוכל לשמש את הילדים יום או יומיים, אלא לתת להם משהו קטן שישמש גם כמזכרת לשנים רבות. לכן עדיף לקנות מתנות לילדי הגן מאיכות טובה במיוחד ולא להתפשר על הנושא הזה.

איפה כדאי לך לקנות מתנות לילדים?

האמת היא שלקנות מתנות קטנות לילדי הגן זה מסוג אותם הדברים שאת יכולה לעשות בכל מיני מקומות. לכן כדאי לבדוק לאן את פונה ואיפה את רוצה לקנות הכול. האם תרצי לנסוע לקניון ולקנות את המתנות הכי יקרות שיש? או שאולי תעדיפי לקנות את המתנות אונליין ובצורה כזאת לחסוך לא מעט כסף? אין ספק שאם תתארגני מראש ותיקני את המתנות באינטרנט זה יחסוך לך לא רק הרבה כסף אלא גם התעסקות גדולה ולכן זה בהחלט כדאי. מתנות מיוחדות לילדי הגן זה מסוג אותם הדברים שבוודאי תרצי שהם יהיו נפלאים אך תעדיפי להשקיע בהם כמה שפחות כסף וזמן. לכן האפשרות של קנייה מקוונת צריכה לעניין אותך כי זה יוצא יותר משתלם ונוח. כל המתנות תגענה לכל כתובת שתרצי, מה שאומר שגם לא יהיה עלייך להתעסק בסחיבה או בעניינים אחרים של לוגיסטיקה.

סגירת תפריט

לקוחות יקרים!

אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. במידה ואנו לא חזרנו אליכם תוך יום נא ליצור קשר בטלפון 051-5007822 על מנת לוודא קבלת הטופס. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

שם מלא*

טלפון סלולרי ליצירת קשר*

אי-מייל*

שם הגן/שם החברה

ישוב/כתובת

כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון סולולרי של מקבל המשלוח

מועד אחרון להספקה

שם המוצר להזמנה*
(אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר בשורה נפרדת)

כמות המוצרים*

צבע המוצר
(רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר וצבעו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

העיצוב הנבחר
(רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות. אם ברצונך להזמין סוגי מתנות שונים, יש לרשום כל מוצר ועיצובו בשורה נפרדת). במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

כיתוב (הקדשה)
במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

רשימת שמות הילדים
(רק למזמינים מתנות עם שם הילד ללא תמונת הילד).
במידה ומזמינים עיצוב או צבע מוצר שונה לבנים/בנות יש להקליד 2 רשימות בנים/בנות
אפשר במקום להקליד כאן, לשלוח קובץ עם שמות הילדים במייל – נא לקרוא הוראות בסוף הטופס.

הערות נוספות

לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שמות ללא תמונות הילדים, ניתן להקליד רשימות הילדים למעלה בטופס או לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF
כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com

×