7%-

ספל פלסטיק עם קולאז'

במלאי

40.00 37.00

תיאור

מתנה מדהימה לילדי בית הספר, גן  החובה וטרום חובה, מזכרת יפייפיה תוך שימוש ביצירת הילד! ייחודי לפמיליה עשוי מפלסטיק קשיח ואיכותי העומד בחום ללא כל בעייה. אינו נשבר עקב נפילה. הספל עמיד לשטיפה במדיח כילים (כמו כל מוצר מפלסטיק, לא מומלץ לחמם במיקרו גל). ההדפסה אינה דועכת עם הזמן וניתן להשתמש במוצר שנים רבות. גודל הספל: 11 אונז (כ-300 מ"ל). ניתן להדפיס כל תמונה או ציור, עם הקדשה אחידה של הגן ו/או שם. ההדפסה כמעט על כל שטח הפנים של הספל (למעט אזור סמוך לידית). הכנה: כל ילד מצייר את עצמו או דיוקנו על גבי נייר לבן רגיל, ללא רקע, עדיף עם טושים או צבעים עזים, יש לשמור את הציור תחת שם הילד במחשב.  

ייתכן ותאהב גם...

סגירת תפריט

לקוחות יקרים!

אנחנו מבקשים למלא את הטופס. אחרי קבלת הטופס אנחנו ניצור עמכם קשר ונסגור שאר פרטי ההזמנה. בבקשה שימו לב שאנחנו עובדים רק עם הזמנות כמותיות (מאותו סוג מוצר). לא ניתן להזמין מוצרים בודדים.

שם מלא*

טלפון סלולרי ליצירת קשר*

אי-מייל*

שם הגן/שם החברה*

ישוב/כתובת*

כתובת למשלוח (למזמינים משלוח) + שם וטלפון סולולרי של מקבל המשלוח

מועד אחרון להספקה

שם המוצר להזמנה*

כמות המוצרים*

צבע המוצר*
(רק למוצרים שקיימים במגוון צבעים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 צבעים שונים בנים/בנות) במידה ואין מגוון צבעים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

העיצוב הנבחר*
(רק למוצרים שקיימים במגוון עיצובים – ניתן להזמין לא יותר מ-2 עיצובים שונים בנים/בנות). שימו לב שיש מוצרים מותאמים לשם ומוצרים מותאמים לתמונות. במידה ואין מגוון עיצובים במוצר הנבחר תכתבו "אין"

כיתוב (הקדשה)*
במידה ולא צריך לכתוב "לא צריך"

הערות נוספות

לתשומת לב הלקוחות שמזימים מוצרים עם תמונות הילדים:

במידה ואתם רוצים להזמין מוצרים עם תמונות בבקשה לשלוח את התמונות דרך האתר JUMBOMAIL. במידה ואתם מזמינים עיצוב/צבע מוצר שונה לבנים/בנות בבקשה תשלחו את התמונות בשני מיילים נפרדים – בנים/בנות
כתובת המייל לשליחת התמונות photofamilia.com@gmail.com
בבקשה תקראו המלצות שלנו בקשר לאיכות התמונות. איכות התמונה חשובה מאוד לקבלת תוצאה טובה במוצר סופי.

לתשומת לב הלקוחות שמזמינים מוצרים עם שמות הילדים:

במידה ואתם מזמינים מוצרים עם שם בבקשה לשלוח קובץ WORD או קובץ EXCEL עם רשימת השמות. ניתן גם לשלוח את השמות מוקלדים בגוף המייל. לא יתקבלו סריקות או צילום של רשימות מודפסות או כתובות בכתב יד או קבצי PDF.
כתובת המייל לשליחת השמות photofamilia.com@gmail.com

×